+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Šablona Studio Light - Ptáčci a listy

Šablona Studio Light, kolekce JMA, "Birds & twigs", A5 - ptáčci a listy, 1 ks
Šablona Studio Light, kolekce JMA, "Birds & twigs", A5 - ptáčci a listy, 1 ks
Šablona Studio Light, kolekce JMA, "Birds & twigs", A5 - ptáčci a listy, 1 ks (1)
Plastová šablona pro všestranné kreativní využití s motivem rozkvetlého keře a ptáčka. Lze ji použít se spreji, barvami nebo inkousty. Využijete je všude tam, kde potřebujete vytvořit zajímavý vzor. Rozměr A5, 1 kus.Celý popis
149 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódJMA-ES-MASK102VýrobceStudio LightEAN8713943133330

Šablona s motivem ptáčků a rostlin má široké využití v mnoha kreativních oborech. Je vhodná pro práci s textilem, papírem a všude tam, kde potřebujete vytvořit podklad s přírodním motivem.

Při práci s šablonou použijte barvy dle povrchu, který dekorujete:

Papír: Sprejování tekutými barvami IZINK DYE nebo aplikování inkoustů z razítkovacích polštářků pomocí aplikátoru barev anebo blendovacího štětce.

Textil: Natupujte přes šablonu textilní barvy houbičkou na bavlněný textil anebo nastříkejte tekuté barvy na textil rozprašovačem. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40°C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Mixed media: Vyzkoušejte populární techniku vrstvení médií nanášením akrylových barev nebo strukturovacích past pomocí špachtle přes šablonu.

Dřevěné, kartonové nebo kovové polotovary: Dekorujeme tupováním akrylových barev houbičkou, popř. pastami pomocí špachtlí, pokud chceme mít povrch plastický. Na všechny povrchy doporučujeme použít tekuté perly a kontury.

Naše tipy, kde motivy využít:

  • Odekorujte podkladový papír v albech nebo zážitkových denících.
  • Vyzdobte na pozadí stránky Bullet Journalu nebo diáře. Pokud bude vzor nanesen jen lehounce, můžete přes motivy i psát nebo kreslit.
  • Nastříkejte si textilní barvou ve spreji tento motiv na tašku nebo batůžek. Dozdobit pak můžete třeba nažehlovačkou.
  • Pavoučí síť může být i skvělým podkladem papírového projektu v Art Journalu.

Šablona je vyrobena z pevného plastu, který se snadno čistí a dá se používat opakovaně. Po každém použití pečlivě vyčistěte a nechte uschnout.

Popis
Vlastnosti
BrandJenines Mindful Art Collection
FormátA5
KolekceEssentials
Motiv/témaZvířátka, příroda
Materiálplast
Typ baleníkus
VýrobceStudio Light