+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Šablona Aladine, 15x15 cm - Čísla

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Plastová šablona ideální k dekorování textilních, papírových a dalších projektů. Motiv je vhodný pro práci s 3D strukturovací pastou. 15 x 15 cm. 1 ks.Celý popis
129 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód81058VýrobceAladineEAN3660016810580

Šablona s motivem číslic má široké využití v mnoha kreativních oborech. Je vhodná pro práci s textilem, papírem a všude tam, kde potřebujete nadepsat číslice jako závěrečné dokončovací akcenty.

Při práci s šablonou použijte barvy dle povrchu, který dekorujete:

Papír: Sprejování tekutými barvami IZINK DYE nebo aplikování inkoustů z razítkovacích polštářků pomocí aplikátoru barev anebo blendovacího štětce.

Textil: Natupujte přes šablonu textilní barvy houbičkou na bavlněný textil anebo nastříkejte tekuté barvy na textil rozprašovačem. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40°C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Mixed media: Vyzkoušejte populární techniku vrstvení médií nanášením akrylových barev. Číslice obzvlášť  vyniknou při použití 3D pomocí špachtle. Mezery mezi motivy jsou dostatečně velké na to, aby se pohyb špachtle dal pohodlně zastavit.

Dřevěné, kartonové nebo kovové polotovary: Dekorujeme tupováním akrylových barev houbičkou, popř. pastami pomocí špachtlí, pokud chceme mít povrch plastický. Na všechny povrchy doporučujeme použít tekuté perly a kontury.

Naše tipy, kde motivy využít:

  • Odekorujte podkladový papír v albech nebo zážitkových denících.
  • Vyzdobte na pozadí stránky Bullet Journalu nebo diáře. Pokud bude vzor nanesen jen lehounce, můžete přes motivy i psát nebo kreslit.
  • Nastříkejte si textilní barvou ve spreji tento motiv na tašku nebo batůžek. Dozdobit pak můžete třeba nažehlovačkou.
  • Číslice využijete při dekorování přání a fotoalb věnovaných dětem.

Šablona je vyrobena z pevného plastu, který se snadno čistí a dá se používat opakovaně. Po každém použití pečlivě vyčistěte a nechte uschnout.

Popis
Vlastnosti
Materiálplast
Typ baleníkus
Velikost šablony15 x 15 cm
VýrobceAladine