+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Plyšová hračka Wrendale Designs "Squirrel Fern velká - Veverka

Plyšová hračka velká "Squirrel" Wrendale Designs - veverka
Plyšová hračka velká "Squirrel" Wrendale Designs - veverka
Plyšová hračka velká "Squirrel" Wrendale Designs - veverka (1)
Plyšová hračka velká "Squirrel" Wrendale Designs - veverka (2)
Fern, postavička z plyšové kolekce Wrendale. Vhodné pro děti od tří let. Polyester/vláknitá výplň. Rozměry 27 x 15 x 20 cm. Celý popis
1 290 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódPLUSH005VýrobceWrendale DesignsEAN5056272915943

Seznamte se s Fern, roztomilou veverkou z naší plyšové kolekce. Jako dítě Fern snila o kariéře v cirkusu a nyní své akrobatické schopnosti zúročuje při obratném poskakování v korunách stromů. Díky atletickému nadání drží lesní rekord ve skoku o tyči. Okouzlující a krásná zrzka Fern je společenský motýl a také známá influencerka, která vždy ví, na kterých stromech je nejlepší se ukázat. Mezi její oblíbené činnosti patří maškarní večírky, házení žabek a psaní seznamů.

Díky pečlivému výběru látek je každá z plyšových postaviček v naší kolekci zcela jedinečná. Vysoce kvalitní měkké materiály jsou úchvatné na dotek a připomínají skutečné zvíře, ale neztrácí kouzlo originálních uměleckých děl výtvarnice Hanny Dale. Skvělý dárek pro každého fanouška výrobků Wrendale Designs.

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabství Lincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Popis
Vlastnosti
Materiál100% polyester
Typ baleníkus
Určení výrobkuNení určen dětem do 3 let
VýrobceWrendale Designs