+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Patinovací pasta Cadence Distress Paste, 150 ml - VYBERTE ODSTÍN

Obrázek (10)
Obrázek (10)
Obrázek
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (11)
Obrázek (5)
Vyberte variantu
Barevná kategorie
červená
zelená
hnědá
černá
Vyberte odstín
Kvalitní pasta na vodní bázi vhodná k tvorbě starobylého efektu. K použití na všechny povrchy kromě textilu. Na výběr 8 barev. Objem 150 ml.Celý popis
139 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód0033132VýrobceCadence

Podkladová Distress barva, kterou využijete tam, kde chcete docílit zašlého, starobylého efektu. Lze použít na všechny druhy povrchů kromě oděvního textilu. Nanáší se pomocí houbičky, štětce nebo vlhčeného ubrousku.

Distress pastu využijete:

  • při renomování starého nábytku
  • k oživení nových, jednobarevných kusů nábytku
  • v užitém umění – lze s ní dekorovat různé dřevěné výrobky jako krabičky na čaj, misky, tácy, boxy, krabičky na kapesníky apod.
  • při papírovém tvoření – využijete ji k dekoraci krabiček, šanonů, obalů na knihy atd.

Způsob aplikace:

  1. Na vybraný povrch nanášíme barvu pomocí štětce, houby nebo vlhčeným ubrouskem. Výborně se vtírá.
  2. Poté štětec umyjeme, ale nesušíme.
  3. Mokrým štětce barvu vymyjeme všude tam, kde chceme, aby byla světlá. Čím více budeme vymývat, nebo vytírat houbičkou/ubrouskem, tím docílíme světlejšího efektu. Naopak čím silnější vrstvu na začátku naneseme, tím tmavší barva bude. Můžeme tak vytvořit zajímavé přechody a kontrasty.
  4. Štětec na závěr umyjeme vodou.

Například můžeme na dřevěný povrch nanést nejprve klasickou reliéfní pastu, která za použití šablony vytvoří matně bílý vzor. Po zaschnutí pak přes vytvořený motiv naneseme Distress pastu. Tu pak pomocí mokrého štětce, houbičky nebo vlhčeného ubrousku otíráme tam, kde je nanesená na klasické reliéfní pastě, čímž jí vytvořený motiv zesvětlá a bude zajímavě vystupovat do prostoru. Mějte však na paměti, že klasická reliéfní pasta se vlhkostí znovu aktivuje – při aplikaci dalších barev je nutné postupovat jemně, aby se její vrstva neporušila.

Pasta je na vodní bázi. Pracovní pomůcky umyjete vodou a mýdlem. Chraňte před mrazem. Výrobek je netoxický a certifikovaný CE i EN 71.

Objem: 150 ml

Popis
Vlastnosti
Objem150 ml
Baleníkus
VýrobceCadence