+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Obal na zápisník Wrendale Designs "Flight of the Bumblebee" - Čmelák

Obal na zápisník  s kapsou na zip "Bee" Wrendale Designs - včelka
Obal na zápisník  s kapsou na zip "Bee" Wrendale Designs - včelka
Obal na zápisník  s kapsou na zip "Bee" Wrendale Designs - včelka 2
Obal na zápisník  s kapsou na zip "Bee" Wrendale Designs - včelka 3
Obal na zápisník  s kapsou na zip "Bee" Wrendale Designs - včelka 4
Obal na zápisník  s kapsou na zip "Bee" Wrendale Designs - včelka 5
Linkovaný zápisník s ilustracemi v praktickém organizéru s kapsou na zip. Uvnitř několik kapes a poutko na pero. Vhodný na přenášení papírů, tužek, bankovních karet apod. Zápisník A5. Rozměr obalu 16,5 x 22 cm.Celý popis
649 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódNBW002VýrobceWrendale DesignsEAN5056272901823

TIP! Po využití veškerého papíru můžete starý zápisník nahradit jakýmkoli poznámkovým blokem ve formátu A5.

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabství Lincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Popis
Vlastnosti