+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Malování podle čísel Wrendale Designs "Blooming with Love" - Pes, kokršpaněl

Malování podle čísel "Blooming with Love" Wrendale Designs – pejsek s tulipány
Malování podle čísel "Blooming with Love" Wrendale Designs – pejsek s tulipány
Malování podle čísel "Blooming with Love" Wrendale Designs – pejsek s tulipány(1)
Malování podle čísel "Blooming with Love" Wrendale Designs – pejsek s tulipány (2)
Malování podle čísel "Blooming with Love" Wrendale Designs – pejsek s tulipány(3)
Malování podle čísel "Blooming with Love" Wrendale Designs – pejsek s tulipány(4)
Malování podle čísel "Blooming with Love" Wrendale Designs – pejsek s tulipány(5)
Vytvořte mistrovské dílo s touto uměleckou sadou! Po dokončení lze plátno zarámovat a pověsit a udělat z něj tak jedinečnou dekoraci. Sada je zabalena v krásně ilustrované krabičce, takže je skvělým dárkem pro všechny milovníky umění a přírody. Obsahuje texturované umělecké plátno (40 x 40 cm), návod k malbě, 18 akrylových barev v nádobkách z recyklovaného plastu a 2 štětce v různých velikostech.Celý popis
959 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódPBN003VýrobceWrendale DesignsEAN5056464307976

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabství Lincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Popis
Vlastnosti
Typ balenísada
VýrobceWrendale Designs