+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 9x19 cm - Ptáčci z džungle

Gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 9 x 19 cm – ptáčci z džungle_1
Gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 9 x 19 cm – ptáčci z džungle_1
Gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 9 x 19 cm – ptáčci z džungle_2
Gelové razítko Studio Light "Feelings of Freedom", 9 x 19 cm – ptáčci z džungle_3
Silikonové razítko s motivem exotických ptáků rajek na pozadí s krajkou a písmem pro vaše kreativní tvoření a projekty. Rozměr 9,2 x 19,3 cm. 1 kus.Celý popis
210 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódJMA-FOF-STAMP421VýrobceStudio LightEAN8713943141137

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete překrásný motiv exotických ptáčků z čeledi rajkovitých z kolekce Feelings of Freedom od výtvarnice Jenine's Mindful Collection.

Balení obsahuje 1 razítko.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem, který nahrazuje držátko.

Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Zdobný motiv s ptáčky je univerzálním motivem k všestrannému využití. Můžete tak vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz nebo můžete vyrobit malé drobnosti pro radost – záložku do knížky, krabičku na čokoládu či kapsičku na čaj. Skvěle s nimi ozdobíte i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek.
 • Rajky se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu. Motiv je celoroční, proto se bude skvěle hodit ke stránce s ročním přehledem nebo se bude parádně vyjímat na úvodní stránce některého z jednotlivých měsíců.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout motiv s rajkami. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost razítka: 9,2 x 19,3 cm

Popis
Vlastnosti
BrandJenines Mindful Art Collection
KolekceFeelings of Freedom
Motiv/témavintage
Materiálsilikon
Typ baleníkus
VýrobceStudio Light