+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light "Winter Garden", 9 ks - Věneček

Silikonová razítka Studio Light Winter garden Věnečky
Silikonová razítka Studio Light Winter garden Věnečky
Silikonová razítka Studio Light Winter garden Věnečky (02)
Sada průhledných gelových razítek s motivy větviček, kytiček a věnečku z kolekce Winter Garden. Sada obsahuje 9 ks razítek. Velikost celého platíčka je 10,5 x 14,8 cm.Celý popis
149 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-WG-STAMP159VýrobceStudio LightEAN8713943131077

Rádi zkoušíte nové a nové kreativní techniky? Vyzkoušejte tentokrát razítkování! Není to sice nejnovější technika, ale razítka mají v tvořivém světě široké využití. Razítkovat nemusíte totiž jen na papír, ale i na jiné materiály – textil, dřevo, plátna, stěny apod. V této sadě naleznete motivy větviček, kytiček i věneček z nádherné kolekce Winter Garden. Tyto obrázky budou vaše projekty zdobit svou něžností!

Balení obsahuje 9 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Takto jednoduše se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky.
 • Přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku).
 • Potupujte razítkovací barvou.
 • Tiskněte jako s klasickým razítkem.
 • Po práci omyjte razítko i blok.
 • Razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

 

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete na papíře vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Přírodní motivy jsou všestranně použitelné. Můžete s nimi vlastnoručně vyrobit přání  k narozeninám, obálku na dárkový poukaz, budou se skvěle vyjímat i na vaší záložce do knížky, exploding boxu anebo s nimi ozdobíte  dárky pro přátele apod.
 • Chcete si vylepšit starou dřevěnou skříňku nebo zútulnit koutek v pokoji? Razítkujte vybraný motiv univerzálními razítkovacími polštářky Izink DECO, které vaše staré nebo nudné věci příjemně změní.
 • Dále půjdou skvěle využít k dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících při tvorbě koláží z fotek, suvenýrů a textů.
 • Kytičky a věnečky jsou snad nejoblíbenější motivy na stránky vašeho Bullet Journalu. Zkuste zdobit razítkováním i vy!
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázky se zimními kytičkami a věnečky. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

 

Velikost archu: 105 x 148 mm

Popis
Vlastnosti
BrandStudio Light
KolekceWinter Garden
Počet razítek9 kusů
Typ balenísada
Typ razítkasilikonové
VýrobceStudio Light