+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Aladine Stampo Clear, 13 ks - Tropical

Gelová razítka Stampo CLEAR - Tropical 1
-50 %
Akce
Doprodej
Gelová razítka Stampo CLEAR - Tropical 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 1
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 2
Gelová razítka Stampo CLEAR - použití 3
Gelová razítka Stampo CLEAR - Tropical - inspirace
Gelová razítka Stampo CLEAR - Tropical 3
Průhledná silikonová razítka s tropickými motivy. V sadě je 13 ks, rozměr platíčka 12,5 x 15 cm. Celý popis
100 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód04223VýrobceAladineEAN3660016042233

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. Tato sada obsahuje razítka se žhavými motivy z tropických dálek - palmami, plameňáky i tropickým ovocem. Tato témata využijete v cestovních denících, ale i dalších letních projektech.

Na platíčku je 13 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • razítko sejměte z podložky
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
 • potupujte razítkovací barvou 
 • tiskněte jako s klasickým razítkem
 • po práci omyjte razítko i blok
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Razítka přibalte na cesty do svých zavazadel a vytvářejte s nimi přímo na místě činu vzpomínkové deníky a zápisníky z cest.
 • Natiskněte obrázky na papírové projekty na letní párty – pozvánky, jmenovky, rozlišovače skleniček, vtipné zápichy do letních dobrot apod.
 • K dozdobení stránek v albech nebo při tvoření koláží na scrapbookových stránkách.
 • Motivy z tropického ráje se budou vyjímat i na stránkách diáře nebo Bullet Journalu. Nazdobte jimi letní bucket list na prázdniny nebo dovolenou.  K razítkům doporučujeme na papír černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
 • Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot a vyrobit si z nich zvonkohru do letního vánku.
 • V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací za pomoci akrylových barev, např. zdobené rámečky na fotky z cest, porazítkovaná stěna na letním bytě nebo razítkovaný obraz s tropickými motivy. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
   

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem

Popis
Vlastnosti
Řada razítekStampo Clear
Materiálsilikon
Počet razítek13 kusů
Balenísada
Velikost archu12,5 x 15 cm
VýrobceAladine