+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light "Mixed-Up 11 ks - Houby a Ježek

Gelová razítka Studio Light "Mixed-Up" (11 ks) – autumn flourish, houby a ježek
Gelová razítka Studio Light "Mixed-Up" (11 ks) – autumn flourish, houby a ježek
Gelová razítka Studio Light "Mixed-Up" (11 ks) – autumn flourish, houby a ježek (01)
Gelová razítka Studio Light "Mixed-Up" (11 ks) – autumn flourish, houby a ježek (02)
Gelová razítka Studio Light "Mixed-Up" (11 ks) – autumn flourish, houby a ježek (03)
Sada průhledných gelových razítek s motivy ježka a podzimních přírodnin na kreativní nejen papírové projekty. Rozměr archu 21 x 14,8 cm. 11 ks.Celý popis
na dotaz
???
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-MUC-STAMP286VýrobceStudio LightEAN8713943136652

Rádi zkoušíte nové a nové kreativní techniky? Vyzkoušejte tentokrát razítkování! Není to sice nejnovější technika, ale razítka mají v tvořivém světě široké využití. Razítkovat nemusíte totiž jen na papír, ale i na jiné materiály – textil, dřevo, plátna, stěny apod. V této sadě razítek naleznete podzimní motivy s ježkem z kolekce Art by Marlene/Mixed up collection.

Balení obsahuje 11 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Takto jednoduše se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky.
 • Přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku). Bloček slouží jako držátko.
 • Potupujte razítkovací barvou.
 • Tiskněte jako s klasickým razítkem.
 • Po práci omyjte razítko i blok.
 • Razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete na papíře vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.

 • Můžete s nimi vlastnoručně vyrobit přání k narozeninám, obálky na dárkový poukaz nebo finanční dar, budou se skvěle vyjímat i na vaší záložce do knížky, exploding boxu anebo s nimi ozdobíte dárkové krabičky nebo tašky.

 • Chcete si vylepšit starou dřevěnou skříňku nebo zútulnit koutek v pokoji? Razítkujte vybraný motiv univerzálními razítkovacími polštářky Izink DECO, které vaše staré nebo nudné věci příjemně změní.

 • Razítka půjdou i skvěle využít k dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících, při tvorbě koláží z fotek apod.

 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázky s podzimní a lesní tématikou. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40°C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Rozměr archu: cca 15 x 21 cm

Popis
Vlastnosti
VýrobceStudio Light