+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Gelová razítka Studio Light "Back to Nature", 7 ks -Ptáčci

Gelová razítka Studio Light - ABM Back to Nature, A5 (7ks) - ptáčci
Gelová razítka Studio Light - ABM Back to Nature, A5 (7ks) - ptáčci
Gelová razítka Studio Light - ABM Back to Nature, A5 (7ks) - ptáčci (01)
Gelová razítka Studio Light - ABM Back to Nature, A5 (7ks) - ptáčci (02)
Sada gelových razítek z kvalitního čirého silikonu s motivy veselých ptáčků. Využijete na veškeré kreativní tvoření, velmi vhodné pro scrapbooking a cardmaking. V balení je 7 ks razítek, rozměr A5.Celý popis
259 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódABM-BTN-STAMP149VýrobceStudio LightEAN8713943131510

Jste kreativní, ale netroufnete si sami cokoli namalovat? Technika razítkování vás nadchne a rázem se z vás stanou umělci! Silikonová razítka jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoliv kreativním tvoření. V této sadě najdete motivy ptáčků a kytiček od umělkyně Marlene Meier-van Niekerk, jejíž tvorba je odvážná a barevná. Užijte si tyto originální motivy i vy na svých projektech!

Balení obsahuje 7 ks razítek.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem, který nahrazuje držátko. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak i „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

 • Razítko sejměte z podložky,
 • přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku),
 • potupujte razítkovací barvou,
 • tiskněte jako s klasickým razítkem,
 • po práci omyjte razítko i blok,
 • razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu.

Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

 • Narazítkované motivy můžete vybarvovat, vystřihovat, dokreslovat, vrstvit apod. Na papír doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvit nebo dokreslit. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Motivy ptáčků i kytiček jsou oblíbeným motivem a všestranně je využijete při papírovém tvoření. Můžete si tak vlastnoručně vyrobit blahopřání k narozeninám spolu s obálkou na dárkový poukaz, skvěle se budou vyjímat na vaší záložce do knížky, ozdobíte s nimi i dárkové tašky nebo krabičky.
 • K dozdobení stránek ve vašich albech a zážitkových denících.
 • Motivy originálních ptáčků či kytiček se budou vyjímat i na stránkách vašeho Bullet Journalu.
 • Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Můžete si na bílé tričko, tašku nebo šátek natisknout obrázky barevných kytiček s veselými ptáčky. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Velikost archu: 15 x 21 cm (A5)

Popis
Vlastnosti
Balenísada
DesignérArt By Marlene
KolekceBack to Nature
Materiálsilikon
Motiv/témaZvířátka, příroda
Počet v balení7 ks
VýrobceStudio Light