+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Džbán na květiny Wrendale Designs "Love and Hedgehugs" - Ježci

Džbán na květiny "Love and Hedgehugs" Wrendale Designs – ježci
Džbán na květiny "Love and Hedgehugs" Wrendale Designs – ježci
Džbán na květiny "Love and Hedgehugs" Wrendale Designs – ježci (1)
Džbán na květiny "Love and Hedgehugs" Wrendale Designs – ježci (2)
Džbán na květiny s nádherným přírodním motivem. Výška 25 cm, průměr 17 cm. Motiv ježci.Celý popis
780 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódTN035VýrobceWrendale DesignsEAN5056464310105

Tento krásný květinový džbán je vyroben z uhlíkové oceli a bude dokonalým doplňkem každé domácnosti.

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že dlouhodobé vystavení přímému slunečnímu záření může ovlivnit zbarvení výrobku.

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabství Lincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Popis
Vlastnosti
Typ baleníkus
VýrobceWrendale Designs