+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dřevěné razítko Aladine, 8 x 1,5 cm - "Menu"

Dřevěné razítko Aladine "MENU", 8x1,5cm
Dřevěné razítko Aladine "MENU", 8x1,5cm
Dřevěné razítko Aladine "MENU", 8x1,5cm (1)
Kreativní razítko s textem "Menu". Razítko je vyrobené z kvalitní gumy a napevno přilepené na dřevěném bloku. Rozměr 8 x 1,5 cm. 1 kus.Celý popis
129 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód01869VýrobceAladineEAN3660016018696

Zajímavé kreativní razítko s textem "Menu". Bude skvělým pomocníkem při tvorbě slavnostních meníček na svatby, rauty, párty, rodinné oslavy apod.

Razítko je baleno samostatně a má rozměr 8 x 1,5 cm. Gumová razítka se řadí mezi nejkvalitnější razítka na trhu, má velmi dlouhou životnost i hlubokou texturu a otisk razítka je vždy dokonalý.

Naše tipy, kde a jak razítko "Menu" využít:

  • Papírové tvoření – to nejoriginálnější menu si můžete vyrobit vy sami s pomocí tohoto razítka. Kombinovat ho můžete s dalšími materiály a také s jinými technikami:
  • Kromě tohoto nápisu můžete na projekt narazítkovat i jiné "slavnostní" motivy – srdíčka, kytičky, girlandy, motivy pro děti apod., vždy podle typu oslavy, na kterou menu připravujete.
  • Nápis můžete naembosovat, dosáhnete tak ještě slavnostnějšího nádechu, text bude lesklý, 3D, voděodolný a samozřejmě i výrazně barevný dle odstínu embosovacího prášku.
  •  Krásným a originálním prvkem na menu bude i stuha s pečetí, kterou hravě zvládnete s našimi pomůckami k technice pečetění.
  • Zvýrazněte některé části anebo okraje menu stříbrnými, zlatými či měděnými fóliemi či plátky.
  • Pokud preferujete jednodušší styl, doporučujeme barevné či vzorované papíry. Z naší bohaté nabídky si zajisté vyberete!

K razítku doporučujeme černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motiv tak můžete téměř ihned zabarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry nebo z akvarelových IZINK Dye.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko pečlivě otíráme ihned po použití.

Popis
Vlastnosti
Typ razítkagumové na dřevě
Baleníkus
Velikost razítka8 x 1,5 cm
VýrobceAladine