+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Diářová razítka Aladine Stampo Bullet Journal, 68 ks - České nápisy

Diářová razítka Aladine Stampo BULLET JOURNAL, 68 ks - České nápisy
Originální gumová razítka na pěnové hmotě k výrobě a dozdobení vlastního Bullet Journalu. Sada obsahuje 68 razítek s názvy dnů a měsíců v českém jazyce, plus doplňková razítka. Celkový rozměr produktu cca 19,5 x 13,5 cm.Celý popis
230 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód55026VýrobceAladineEAN3660016550264

Pojďte plánovat trochu jinak! Založte si vlastní kreativní diář! Metodou Bullet Journal si diář vyrobíte a zorganizujete přímo podle vašich představ a uzpůsobíte přímo vašim potřebám. Díky diářovým razítkům se vám podaří plánovat přehledně a hlavně kreativně!

Sada obsahuje 68 razítek, jsou vyrobená z kvalitní gumy a mají hlubokou texturu. Razítka jsou dodávána v praktickém balení, jen je vyloupnete z pěnové desky a můžete začít tvořit. Po práci je očištěné vrátíte zpět a jednoduše uskladníte. Jednotlivé motivy se dají vybarvovat, vystřihovat, vrstvit apod. Rozměry archu cca 13,5 x 19,5 cm.

Naše tipy, jak a kde razítka využít:

  • Bullet Journalve vlastním diáři si s těmito razítky můžete vyrobit jednotlivé listy s kalendářem, různé přehledy i tabulky.
  • Papírové tvoření - při tvorbě vtipných přání, záložek do knížek apod.
  • Skvěle se obtiskávají do keramiky, samotvrdnoucí i polymerové hmoty.
  • Pokud si píšete doma vzkazy, úkoly nebo rozvrhy na lednici, tak to vyzkoušejte kreativně s těmito razítky, celou rodinu to bude více bavit.

K razítkům doporučujeme razítkovací polštářky StazOn, Archival nebo IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Motiv/témaČeské nápisy, Vlastní diář - tvorba
Počet v balení68 ks
Typ razítkagumové na pěnové hmotě
Typ balenísada
Určení výrobkuNení určen dětem do 3 let
VýrobceAladine