+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dětská razítka Aladine Stampo Minos, 33 ks - Azbuka

Obrázek
Sada kreativních razítek s motivy ruské abecedy - azbuky. Razítka jsou gumová na pěnové hmotě, v sadě je jich 33 ks a černý razítkovací polštářek. Velikost jednotlivých motivů jsou 3 cm.Celý popis
340 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód55280VýrobceAladineEAN3660016552800

Sada pěnových razítek s ruskou azbukou, která najde využití při vzdělávacích i výtvarných aktivitách. Razítka s písmenky budují slovní zásobu a rozvíjí myšlení. Děti tak zábavným způsobem poznávají jednotlivá písmenka azbuky i skládají celá slova. Razítkovat lze na papír, karton, do samotvrdnoucí hmoty, slaného těsta i na textil.  

Sada obsahuje 33 razítek a černý razítkovací polštářek s vypratelným, umyvatelným a nezávadným inkoustem.

Jak s razítky Stampo MINOS pracovat?

Razítkování je jednoduché, nicméně zkušenosti ukazují, že je dobré první razítkování absolvovat s dítětem a ukázat mu správnou techniku.

 • Pro větší přehlednost doporučujeme vyskládat společně s dítětem razítka na jednobarevný podklad nebo tác a roztřídit je.
 • Razítka se "namáčejí" do podušky spodní gumovou (oranžovou) stranou. K dokonalému obarvení razítko stačí několikrát jemně přitlačit na polštářek.
 • Poté se razítko položí namočenou stranou na papír, a prsty zatlačí postupně na všechny části razítka, aby se dokonale otiskly všechny části motivu, zejména ty uprostřed.
 • Po ukončení práce razítka mohou děti očistit vlhčenými ubrousky. Razítka stačí potom omýt vlažnou mýdlovou vodou a nechat volně vyschnout na vzduchu. Razítkovací podušku vždy zavírejte a odložte víkem dolů. 
   

Tipy na tvoření:

 • Otisky umožňují další práci s vodovými barvami, pastelkami, fixy či voskovkami. Děti mohou jednotlivá písmenka vybarvovat nebo dokreslovat.
 • Učení bude zábavnou hrou, pokud natisknutá písmenka vystřihnete a děti z nich budou zkoušet skládat ruská slova
 • Nebojte se kombinovat s dalšími razítky z jiných sad. Díky originálnímu zpracování lze motivy písmenek spojovat s obrázky, dokreslovat,  vystřihovat a vytvářet zajímavé koláže s příběhem. 
 • Díky hluboké textuře můžete razítka otiskávat do samotvrdnoucí hmoty, keramiky, slaného těsta či jiných modelovacích hmot. Recept na slané těsto najdete zde.
 • S použitím textilního razítkovacího polštářku je možné razítka použít i na textil. Děti si tak mohou na bílé tričko nebo na polštářek natisknout písmenka azbuky, jména nebo i ruská slova. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
Popis
Vlastnosti
Typ razítkagumové na cling pěně
Počet razítek33 kusů
Typ balenísada
Určení výrobkuNení určen dětem do 3 let
Velikost razítek3 cm
VýrobceAladine