+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dětská razítka Aladine Stampo Birthday, 36 ks - Jednorožci

Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Jednorožci
Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Jednorožci
Dětská razítka Aladine Stampo BIRTHDAY - Jednorožci (2)
Dětská pěnová razítka s motivy jednorožců, vhodné na papír, textil i k otiskům do modelovacích hmot. V balení je 36 ks razítek a 3 barevné razítkovací polštářky.Celý popis
339 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód05286VýrobceAladineEAN3660016052867

Platíčko plné jednorožčích razítek spolu s barevnými razítkovacími polštářky zaujme každého malého výtvarníka. Umožněte dětem výlet do pohádkových světů a vykouzlete společně desítky příběhů.

V sadě je 36 ks razítek, součástí balení jsou i 3 razítkovací polštářky - žlutý, růžový, fialový. Razítka jsou v praktickém balení - jen je vyloupnete z pěnové desky, po práci je můžete vrátit a snadno uskladnit.

Razítka jsou vhodná nejen k označení dárečků pro naše nejmenší, pozvánek, přáníček a dalších milých překvapení. Uspořádejte oslavu v jednorožčím stylu a vzneste se s jednorožci na obláček.

Razítka mají široké použití:

  • Tiskněte na papír a motivy vybarvěte, vystřihněte, podlepte kartonem – můžete tak vytvořit zápichy nebo loutky do divadélka.
  • Vytvořit můžete vlastní samolepky, kterými následně polepíte dárek.
  • Razítka se skvěle otiskují do keramiky nebo jiných modelovacích hmot (samotvrdnoucí hmota, slané těsto, polymerové hmoty).
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).  Na textilu barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

K razítkům doporučujeme mimo přiložených razítkovacích polštářků také černé podušky StazOn, Archival nebo barevné IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce můžeme také razítka odkládat do
nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

PopisInspirace
Vlastnosti
Počet polštářků3 kusy
Typ razítkagumové na pěnové hmotě
Řada razítekStampo Birthday
Počet razítek36 kusů
Balenísada
Pro dětiod 4 let
VýrobceAladine