Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Domů / Kurzy
Podrobné údaje o zboží

Kočky v Paříži, 21.1. dopoledne

Kód: 20180121_1
Textilní workshop Ireny Slavíkové - oblíbené téma, kombinované techniky zdobení textilu. 21.1.2017, neděle dopoledne, 9.30 -13.00, Praha. Parkování na nedaleké oranžové zóně zdarma.

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
650,00 Kč s DPH
Množstevní sleva:
od 2  - 10 % SlevaKočky v Paříži, 21.1. dopoledne

Kočky v Paříži - kombinované techniky

Neděle, 21.1.2018, dopolední kurz, 9.30 - 13.00, kurzovna Aladine, Římská 12, Praha 2

Aladine a Paříž patří neodlučně k sobě. V Paříží Aladine začínal, vkus francouzské grafiky aladinovských razítek a šablon se prolíná celou značkou. A co bychom to byli za francouzskou značku a neměli ten správný pařížský kurz?

Našívané látkové panely měly vloni obrovský úspěch, proto na něho navazujeme i tímto novým tématem. Tentokrát však panely nebudeme našívat, ale lepit. Ukážeme si tak techniky, které zvládnou všichni bez ohledu na to, jestli vlastní šicí stroj. 

A našívat nemusíme jenom panely. Stačí i obyčejná metráž. Objevili jsme látku českého výrobce s motivem Pařížské střechy:) a kurz je na světě - tolik oblíbené kočky a Paříž v jednom! Na kurzu si ukážeme, jak pomocí látkového panelu vyřešíme hlavní motiv trička, jak šablonkami, razítky a tekutými barvami docílíme ujednocení celého projektu a jak zakomponujeme panel do krásného harmonického celku. Budeme si hrát s motivy kola, krejčovskými boutiqovými figurínami, chybět nebude ani Eiffelovka, kočičí tlapky, stromy, nebo pařížské cukrářství. Využijeme i nová razítka koček z ateliéru Ireny Slavíkové, která tuto razítkovací sadu navrhvala i s myšlenkou na tento kurz. zařadíme i nové pařízské šablony značky Cadence.

Jako rozvičku máme připravenou textilní tašku, nebo polštář, kde si ještě ukážeme další kouzelnou aptákovskou techniku: Magický kruh: Využijeme tekuté textilní barvy, naučíme se barvy do sebe zapíjet, využijeme jejich fantastickou reaktivnost s vodou. Tuto techniku budete milovat:).!

" Dohromady Paříž, střechy a kocouři bude prostě pecka!", říká o svém novém kurzu jeho autorka, výtvarnice Irena Slavíková. Těšíme se na setkání.

Kurz představují dva projekty:

- textilní taška nebo polštář jako rozcvička

- tričko

V ceně kurzu je veškerý materiál, triko vaší velikosti, textilní taška, zkušební látky, textilní barvy, razítka, šablony, inkoustové poštářky.

Pro účastníky máme připravené občerstvení a slevu na nákup zboží ve výši 10%.

Těšíme se na setkání.

Kurz má akreditaci MŠMT - pokud jí budete potřebovat, prosím kontaktujte nás na info@aladine.cz.

Více informací naleznete zde.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Recenze
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.