Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

VÝSTAVA ROSTEME PRO ŽIVOT - pozvánka

VÝSTAVA ROSTEME PRO ŽIVOT - pozvánka - Aladine.cz   

ROSTEME PRO ŽIVOT - výstava smysluplných hraček

5. - 6.11.2016  - ZŠ v Remízku II, Praha 5 - Barrandov

Zveme vás na originální prodejní výstavu hraček plnou dílniček a hraní.

Již šestý ročník, letos opět ve velkorysých prostorách základní školy V Remízku v Praze na Barrandově. Těšit se můžete na zajímavé hračky, které v běžných hračkárnách nenajdete, na knížky a další nápady na aktivity s dětmi.

Tato pohodová akce je určená rodinám, na velké ploše najdete spousty dílniček, stavebnic, hraček a tvořenít. Hračky si děti mohou vyzkoušet, dozvíte se o různých možnostech vzdělávání dětí ve škole i mimo školu.

Na výstavu připravujeme také naše aladinovské dílničky.

* Pro nejmenší jsme připravili Hrátky se zvířátky - i batolátka mohou tvořit! Ukážeme si, jak do tvoření zapojit i nejmenší děti, jak se tvořením naučit spoustě věcí a dovedností a prožít spolu krásné chvilky objevování:)...

* Pro starší děti přivezeme unikátní dílnu - Malá módní návrhářka a malý stavitel - v hlavní roli představíme unikátní kombinační razítka, ze kterých si vytvoříme bezpočet princezen, "hustých holek" a pro kluky máme připravenou malé architektonické studio. Hrady budeme vytvářet na papíře, pustíme se i do prostorových projektů...tatínci vítání!

 * V sobotu potom přidáme ještě dílničku na výrobu vánočních přáníček, kde si ukážeme nové výtvarné techniky a vyrobíme krásná přáníčka.

Najdete nás v přízemí - 1. NP - II.F

Praktické informace:

FZŠ Barrandov II (V Remízku)
V Remízku 7/919
Praha 5 - Hlubočepy
www.fzsbarr.cz

Škola se nachází blízko knihovny a aquaparku. Do areálu se vstupuje hlavní bránou. Vstup na výstavu centrálním vchodem vchodem v oranžové části
 
Vstupné:
Rodina: 180, - Kč
Dospělý 100,- Kč/os.
Děti - vstup zdarma
 
Stránky výstavy:
 
Plánek výstavy: