Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Výstava Kreativity Dubeč, 24.-26.2.2017

Výstava Kreativity Dubeč, 24.-26.2.2017 - Aladine.cz   

Výstava kreativity Dubeč - jaro 2017

24.- 26.2.2017, Praha Dubeč, budova Špejchar

Kreativní výstava plná dílen, novinek, tvoření a nápadů.

I letos připravujeme představení novinek našich značek: razítkové království Aladine - i šablony TCW. Kromě toho chystámě několik malých překvapení:).

Přijměte pozvání i na naše dílny:

  • Textilní dílna s lektorkou Irenou Apták Slavíkovou - workshop plný barev a vzorů. Populární téma indiánských lapačů snů, oživí razítka novinkových kytiček, záplava barev a peříček.  Ukážeme si i několik postupových vychytávek. Vyrábět budeme opět trička, nebo textilní tašky, či povlaky na polštáře.

  • Dílna pro děti - jarní věnečky plné kytiček a barviček, s věnováním uvnitř. Na dílně si děti vyzkouší z novinkových razítek seskládat jarní věneček, oživíme ho barvičkami v podobě neobvyklých malovátek, přidáme perleťové odstíny a klidně i jarní zvířátka.

  • Papírová dílna - letos chceme naše tiskání a šablonování posunout ještě o kus dál. Představíme hračku jménem gelli plate – je to kreativní podložka, díky které naplno rozbalíme super snadnou, ale velmi efektní techniku monotypu. Jednoduchého obtiskování barev, vzorů a textur. Takto upravený podklad pak dotvoříme novinkovými razítky a proměníme v neobvyklý deník, pod vedením lektorek Magdy Gieslové a Gábiny Pešlové.

Objednávky z e-shopu i letos rádi dovezeme k osobnímu vyzvednutí na výstavě. Stačí uvést do poznámky heslo DUBEČ.

Praktické informace:

Místo konání:   Praha 10 - Dubeč, budova historického Špejcharu, U Dubečské tvrze 1667, Praha 10

Datum:           24.- 26.2.2.2017

Více infomací: Facebooková stránka akce