+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Vyřezávací šablony na chrastidlo Studio Light, 6 ks - Vánoční ozdoba

Vyřezávací šablona Studio Light chrastidlo baňka
Vyřezávací šablona Studio Light chrastidlo baňka
Vyřezávací šablona Studio Light chrastidlo baňka (1)
Kovové šablony do vyřezávacího strojku typu Big Shot ve tvaru kulaté vánoční ozdoby. V sadě najdete i drobné šablonky na hvězdičky. Jsou vhodné na papír, karton, pěnovku, korek či pergamen. Balení obsahuje 6 šablon, celkový rozměr 8,8 x 9,5 cm.Celý popis
210 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-CD250VýrobceStudio LightEAN8713943134412

Kovové šablony ve tvaru koleček do vyřezávacího strojku typu Big Shot. Šablony jsou kompatibilní s kulatými plastovými okénky a lze z nich společně vytvořit efektní chrastítko. V sadě najdete i drobné šablonky na malé hvězdičky, které slouží jako drobná výplň chrastidla spolu s korálky, flitry nebo třpytkami. S těmito šablonami budete mít výseky hotové snadno a rychle. Jsou vhodné na papír, karton, pěnovku, korek či pergamen.

Chrastidlo je typ dekorativního prvku primárně určený na papírové projekty. Skládá se z průhledné plastové krytky, která se dle Vašeho vkusu naplní něčím chrastivým – součástí tohoto balení jsou šablony na vyřezání drobných hvězdiček, které jsou k tomu určeny (obzvlášť efektní je využít třpytivého papíru pro jejich vyřezání). K nim můžete přidat například korálky, flitry, třpytky a podobné drobné dekorace. Takto zaplněné okénko se následně nalepí na hotovou visačku či jiný povrch, kam chcete chrastidlo umístit. Jde o dynamickou, nápaditou dekoraci, která zaručeně zaujme jak svým vzhledem, tak zvukem.

Chrastítkem efektně ozdobíte scrapbookové stránky, přáníčka, desky deníků či alb nebo z nich můžete vyrobit originální zápichy do květináčů.

Nastavení vyřezávacího strojku odspodu:

 • Multifunkční deska.
 • První akrylová deska.
 • Papír nebo jiný vhodný materiál.
 • Kovová šablona vroubkem dolů.
 • Druhá akrylová deska.

Naše doporučení: Pokud má šablona mnoho detailů, doporučuje strojkem projet vícekrát a projekt vždy před vyřezáváním otočit o 90 stupňů, popř. lze desky ještě vypodložit papírem pro zvýšení tlaku při vyřezávání.

Návod na výrobu chrastidla:

 • Z papíru pomocí šablon vyřízneme na Big Shotu rámeček (kružnici) a celé kolečko.
 • Z dalšího papíru vyřízneme drobná kolečka.
 • Do plastového okénka nasypeme tyto maličké výseky, flitry, glitry apod. Doporučujeme zaplnit třetinu až polovinu okénka, aby zůstal v chrastidle dostatečný prostor na přesýpávání těchto drobností.
 • Na okraj okénka naneseme tekuté lepidlo nebo oboustranně lepicí pásku a přilepíme vyříznuté kolečko.
 • Z přední strany na chrastítko nalepíme stejným způsobem nachystaný papírový rámeček.
 • Takto je chrastidlo nachystané k dalšímu použití - ozdobení vašeho projektu.

Balení obsahuje 6 ks šablon.

Popis
Vlastnosti
Balenísada
DesignérStudio Light
KolekceEssentials
Materiálkov
Motiv/témaAdvent a Vánoce
Počet v balení6 ks
VýrobceStudio Light