Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Podrobné údaje o zboží

Textilní barva ve spreji Izink, 180 ml - hnědá

Kód: 80661 Produktové číslo: 3660016806613
Tekutá textilní barva IZINK TEINTURE s rozprašovačem. Ideální na dekoraci textilu pomocí šablony, na malování štětcem i na dokončovací efekty. Reaguje s vodou, umožňuje akvarelové efekty. Barvy se za mokra vzájemně míchají. Vhodné na přírodní materiály: b

Žádné hodnocení.
Výrobce: ALADINE
Připraveno k odeslání
199,00 Kč s DPH
(199,00 Kč s DPH/ks)
 Doplňky a související
Textilní barva ve spreji Izink, 180 ml - hnědá

Barva je velmi bohatá na pigment.

Lze ředit vodou, až do 50% - bez ztráty brilantnosti. Zředěním zjemníte odstín.

Ideální na akvarelovou úpravu podkladu dekorovaného textilu. Spojí se s vláknem, látka zůstává příjemně pružná, minimální spotřeba. Barvy jsou tak velmi vhodné, pokud potřebujete pokrýt velkou plochu a chcete zachovat pružnost materiálu.

Práce s barvou:

Než začnete - zkontrolujte rozprašovač. Očistěte kouskem kuchyňské utěrky. Cvičně několikrát stříkněte do utěrky, jestli na rozprašovači neuschla barva. Po skončení práce rozprašovač opět utřete.

  • Dekorace textilu pomocí šablon: šablonu umístěte na tričko a jemně prostříkejte tekutou barvou. Šablonu můžete nastříkat jednou barvou, nebo klidně kombinovat více odstínů a vytvořit tak duhový podklad. Pozor: barvy se za mokra do sebe zapíjí - vybírejte odstíny, které spolu vytvoří novou hezkou barvu.
  • Akcenty: sprejem můžete jenom jemně akcentovat části Vašeho projektu a jemně prostříknout troškou barvy.
  • Malování štětcem: barvy se chovají jako vodovky. Můžete nimi malovat, vybarvovat. Nejsou krycí, znamená to, že nepřemalují třeba linie razítka, pokud ho vybarvujete.
  • Akvarelové efekty: Barvy reagují s vodou, za mokra se do sebe zapíjí. Lze nimi vytvářet abstraktní podklady.
  • Pomocí molitanového válečku: Ideální na barevnou úpravu podkladu. Váleček namočte do vody. Jemně vyždímejte. Trošku tekuté barvy nalijte do ploché misky, cca 10 ml. Nasajte do vlhkého válečku po celé jeho ploše. Můžete začít dekorovat tričko.

Míchání barev: Barvy se dají vzájemně míchat - vytvořte si tak vlastní odstíny. Vždy přidávejte tmavší barvu do světlejší. A to vždy po kapičkách.

Fixace: Důkladným zažehlením přes pečící papír.  Plochu 30x30 cm zažehlujte 5 min, teplota dle materiálu.

Praní: 40C. První praní doporučujeme v ruce. Než tričko budete poprvé prát, nechto ho několik dnů "zestárnout", aby se barvy dokonale spojily s materiálem.

Specifikace
Typ balení kus
Barva hnědá
Objem 180 ml
Fixace zažehlením, 5 minut
Praní 40°C zrubu
Facebook Komentáře
Štítky
Recenze
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.