Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

VELETRHY A VÝSTAVY 2016

VELETRHY A VÝSTAVY 2016 - Aladine.cz   

Do konce roku nás najdete také na výstavách:

5.- 6.11. Rosteme pro život - Výstava smysluplných hraček Praha

Příjemná akce pro rodiče, kteří hledají zajímavé, smylsluplné a rozvíjející hračky pro děti. Navíc spousta dílniček a inspirujících aktivit pro malé i velké děti. Na této akci představíme naší celou dětskou kolekci a přivezeme několik speciálních dětských dílniček:

  • dílna pro nejmenší - i batolátka mohou tvořit! Dílnička pro děti už od 2 let. Ukážeme si možnosti, jak s dětmi tvořit už od nejútlejšího věku a jak je učit tvořením.
  • malá návrhářka a převlékací panenky - úplně nová dílna pro holky! Budeme si vymýšlet nejrůznější kombinace, panenky vystrojíme na ples, nebo jen tak na procházku městem. Přidáme spousty doplňků a dozdobíme. Na tuto dílníčku si asi připravte hodně času:).
  • malý stavitel - dílnička pro kluky a holky - pomocí razítek si postavíme hrad nebo zámek, navrheneme si ho na papír a pak ho postavíme do prostoru. Přidáme rytíře, draky, princezny, zámky necháme obrůst růžemi. Konečně dílnička i pro tatínky!  
  • kouzelná vánoční přání - se scrapařkou Gábinou Pešlovou jsme připravili dílnu pro větší děti a dospělé. Vyrobíme si originální vánoční přáníčka v moderním stylu dot-to-dot, ukážeme si nové zajímavé techniky.

11. - 13.11.2016 - Výstava Kreativity Dubeč

tradiční svátek pro všechny tvořivé. Výstava s příjmenou voňavou atmosférou nadcházejících Vánoc, plná inspirací pro adventní tvoření. Již tradičně přivážíme Aptákovou textilní dílnu výtvarnice Ireny Slavíkové, která speciálně pro tuto akci připravuje opět nový program. A nově představíme také dílnu na papír. Těšíme se na setkání - více informací: www.brydova.cz