Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Vánoční novinky jsou tady!

Vánoční novinky jsou tady! - Aladine.cz   

Co nového u Aladine?

Spousta vánočních i nevánočních novinek!

- Vločky jsou zpátky! Tentokrát ve vylepšeném provedení - s moderní grafikou a šmrncnuté "zentanglovým" nádechem

- Scrapové vánoční sady, ze kterých uděláte stovky podob vánočních přáníček, ozdob a visaček jsou taky nové: kromě vánočních obrázků v sadě najdete i číslice, takže letopočty a data - či adventní kalendáře - vše bude krásně v jednom stylu. Všechny motivy spojuje jeden maličký grafický prvek - obrázky, jakkoliv je nakombinujete - budou vždy ladit:).

- Ulítlé Vánoce - a pokud usedlých stomečků, domečků a perníčků máte dost - je tady nová scrapová sada, která Vánoce nebere tradičně:). Sadu Aladine původně vymyslel pro naše "časné puberťáky", ale "s nasazovacími brýlemi, parohami, či bláznívými zvířátky se krásně vyblnou všechny generace", byl Aptákův první komentář...uvidíme, co s ními vymyslíme i na textil. 

- Smajlící - aneb "emogies", jak mě opravily děti ve škole..., které maily píšou v smajlících.... 38 výrazů v jedné sadě, skvělé do deníčků, albíček, na přáníčka, na vzkazy a také na trika! Apták už připravuje svoje pojetí, jak s nimi naložit! A pokud hledáte hodnotící razítka, určitě si ze všech těch výrazů vyberete...

- Nové gelovky - oblíbená aladinovské gelovky s důrazem na detail a grafikou, kde obrázky krásně ladí! Nově dvě inovace.

- Dřevěná razítka - pro milovníky klasiky máme také klasická dřevěná razítka se jednoduchými moderními motvy.

- StampoNoël - vánoční šikovné sadičky razítek a vánočních inoustů v jednom balení - tento výrobek je určen těm, kdo tvoří jenom na Vánoce, nemají a ani nechtějí mít doma spousty inkoustů a razítek a jiných věcí. Aladine uvedl letos 4 nové sady - které půjdou krásně využít i na textil....

- Vánoční embosovací prášky - Aladine do své kolekce embosovacích prášků přidává vánoční červenou a zelenou. V kombinaci s vánočními razítky nemají chybu!

- Pomaluschnocí embosovací inkousty v luxusním balení 8x8 cm - aladinovští chemici letos poprvé uvedli vlastní kolekci embosovacích inkoustů. Šest nejoblíbenějších vánočních barev máme nově v příjemném velkém balení. Nechybí elegance, ale ani uživatelský komfort. Obal inkoustů je průhledné a poštářky na sebe můžete krásně stohovat. Pokud děláte hodně přáníček, možná vám tato inovace ulehčí život:).

NOVINKY PRO DĚTI

- Vánoční baby razítka - nově s roztomilou novou grafikou. Pokud máte doma dvouleťáka a "já šám" slyšíte xkrát denně - můžete si letošní Advent společně krásně vychutnat. Pomocí obrázků si hrejte, tiskejte, vybarvujte, dokreslujte a hlavně povídejte si o Vánocích a o všem, co s nimi souvisí. U nás a třeba i jinde ve světě. Ale taky můžete spolu vyrábět: přáníčka, ozdoby na stromek a dárečky pro babičky, paní učitelky a kamarády. A nezapomeňte, pokud použitete textliní barvu v polštářku (až se razítkování naučíte), můžete babičce třeba vyrobit utěrku a dědovi krásné triko!

- Pohádkové Vánoce - sada příběhových razítek pro děti od 3 let, které se dají vybarvit, vytvořit z nich desítky vánočních příběhů a taky vyrábět spousty vánočních odzdobiček, přáníček, dárečků.

- Šmoulové - víte, jak velcí Šmoulové jsou? Jako tři jablíčka na sobě. Víte, kde přesně v Evropě se jejich příběhy odehrávají? A jak starý tento nápad je? Kromě toho, že šmoulí svět má svoje šmoulí zákonitosti - a nám rodičům se při slově Šmoula "šmoulí" před očima, děti tyto postavičky milují. Možná se vám zdá, že jsou "out" - Šmoulové však patří k frankofonní kultuře, tak jako krteček patří k té naší a proto si je Aladine vybral do své letošní kolekce. A když se zeptáte dětí - ty Šmouly stále milují! Přinášíme tři sady - Šmoulí vesnice, kde nechybí Gargamel, Azrael, taťka Šmoula a další, ani domečky, aby se vesnice dala hezky vytvořit. Pro holky Aladine rozpracoval šmoulí princeznu Šmoulinku a pro kluky nejrůznější sporty.

A víte, že do Vánoc to máme 109 dnů?:)