Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Tričko-soutež

Tričko-soutež  - Aladine.cz   

Tričko-soutež od Aptáka

Znáte tyto situace taky?

Boty krásně barevné, taková zvláštní zelená, kterou jsem v šatníku ještě neměla, a k tomu ty úžasné růžové tkaničky. A co teď?

Hodně nosím šedou, takže by to mělo jít k šedé, no ale to není nic moc zajímavého, chtělo by to ještě NĚCO- třeba malované triko! Na míru - do barev, co budu ráda nosit - a bude se to hodit k novým botám! To je nápad!
A začala jsem tvořit...

Nakonec mám 4 různá trika. Která z těch variant se nejvíce líbí Vám? Pomůžete mi vybrat?

A HLAVNĚ! Zkuste něco podobného podniknout doma i vy a pošlete mi zase Vaši inspiraci pro mě! Zkuste si se mnou zahrát mou hru, nebojte se, pošlete všechno, co budete mít. Jsem hrozně moc zvědavá. Pokud si nebudete vědět rady, jak dál, napište taktéž, zkusím poradit i v průběhu Vašeho tvoření :-).

Váš Apták


Jak se do soutěže zapojit:

1) Vyberte ze 4 uvedených aptákovských variant (A, B, C, D), která se líbí Vám, kterou byste vy doporučili Aptákovi nosit nejvíce ze všech :-).

2) Navrhněte, namalujte a pošlete fotky Vašeho modelu z Vaší dílny, co rádi budete nosit vy. Nezapomeňte vytvořenou věc nějak hezky „dostajlovat" kalhotami, boty, svetrem, doplňky... prostě si zahrát na módního návrháře. Budeme rádi, když doplníte krátkým textem, jak a co nebo proč jste vyrobili to, co jste vyrobili.

 3) Návrhy a fotky posílejte vnitřní poštou na Facebooku (hledejte uživatele APTÁK), na www.aptak.cz nebo na email info@aladine.cz. Do názvu mailu prosím heslo „tričkosoutěž", aby nám to někde nezapadlo v davu ;-).

 

Do kdy hrajeme

Termín uzavření přijímání příspěvků do soutěže je do 31.1.2015, vyhlášení vítěze do 7.2.2015.

 

Cena pro vítěze

Cena pro vítěze je triko dle vlastního výběru od Aptáka. A to formou dárkového certifikátu, který můžete proměnit za triko až do konce kalendářního roku 2015. V průběhu celého roku najdete aktuálně vytvořená trička na www.potvor.cz/aptak.

A pozor, vítěz nemusí být jen jeden!!! Rádi udělíme těch triček i víc, pokud bychom váhaly a nemohly se rozhodnout nad jedním absolutním vítězem.

 

Přeji hodně zdaru, průběžně se Vám budu připomínat :),
Váš Apták- Irena S.