+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Texturovací pasta Aladine IZINK Texture, 80 ml - s vločkami

Texturovací pasta IZINK Texture, 80 ml - s vločkami
Texturovací vločková pasta IZINK Texture. Vytváří velmi zajímavé efekty, jemně zrnitý povrch. Je vhodná na všechny materiály, včetně textilu. Objem 80 ml. Celý popis
169 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód82072VýrobceAladineEAN3660016820725

Texturovací vločková pasta IZINK Texture obsahuje drobné vločky, podobné nadrcené slídě. Vytváří zajímavé efekty, jemně zrnitý povrch.

Pastu je možno probarvit přimícháním akrylové barvy a vytvořit si tak celou paletu vlastních odstínů.  Nanáší se volně špachtlí, nebo přes šablonu s většími otvory.

Pasta je vhodná na všechny povrchy, na rozmanité materiály:

  • Papír
  • Dřevo
  • Plast
  • Keramiku
  • Textil
  • Ideální je na Mixed Media projekty.

Použijete – li silikonovou ohebnou šablonu, můžete zdobit nábytek, různé dekorační předměty- vázičky, misky, krabičky, rámy. Textilní projekty zažehlete (5 min) přes pečící papír a perte z rubu na šetrný program.

Předměty, projekty dekorované touto vločkovou pastou můžete po důkladném zaschnutí dále zdobit a patinovat: natíráním akrylovými barvami, patinovat zlacením foliemi nebo imitacemi plátkových kovů. S ohledem na reliéfní povrch, k dozažení strobylého vzhledu vyzkoušejte distress pasty nebo patinovací prstové vosky. vystouplé části reliéfu můžete také zkusit natupovat metalickými barvami - zkuste kombinaci odstínů.

Nové balení do sáčků umožňuje pastu dávkovat mnohem přesněji a v průběhu projektu dle potřeby postupně přidávat. K závěru můžete jednoduše vymáčknout celý obsah. Minimalizujete tak odpad.

Objem 80 ml.

 

 

Popis
Vlastnosti
Objem80 ml
VýrobceAladine