+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Stampo LOVELY, Love

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
StampoLovely - LOVE - to je 15 srdíčkových motivů a jednorožec – neodolatelná sada pro malé slečny! Dřevěná razítka ideální do deníčků, sešitů, diářů i k výrobě přáníček, nálepek nebo drobných trendy dárků. A navíc v nové EKO-FRIENDLY řadě.Celý popis
330 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód03254VýrobceAladineEAN3660016032548

Tato vysoce kvalitní razítka najdou v dívčím světě skutečně široké uplatnění. Díky hluboké textuře, která zuručuje dokonalý tisk, jsou vhodná nejen pro tisk na papír, ale také do plymerových a amotvrdnoucích hmot nebo keramiky. Ve spojení s barvami na textil je možný i potisk triček nebo tašek.

V každém balení je 15 razítek s oblíbenými srdíčkovými motivy a razítkovací polštářek černé barvy s vypratelným, umyvatelným a nezávadným inkoustem. Jedná se o produkt šetrný k životnímu prostředí, který je z 95 % recyklovatelný. Je vyroben z FSC dřeva a obsahuje 95 % přírodních materiálů a recyklovaný papírový obal.

Praktické pro použití

  • Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

Chcete tisnout na textil?

  • Použijte některý z našich razítkovacích polštářků IZINK na textilní tvoření.
  • Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír).
  • Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40˚ C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
Popis
Vlastnosti
Typ baleníkus
VýrobceAladine