+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Šablona Aladine, 28 x 28 cm – čarodějnice na koštěti

Šablona Aladine, 28 x 28 cm - Čarodějnice na koštěti
Šablona Aladine, 28 x 28 cm - Čarodějnice na koštěti
Šablona Aladine, 28 x 28 cm - Čarodějnice na koštěti (1)
Plastová šablona pro vaše kreativní projekty, vhodná zejména na podzimní a halloweenské tvoření. Tuto šablonu lze použít na všechny podklady – textil, papír, kov, dřevo atd. Lze přes ni nanášet nejrůznější barvy, inkousty či strukturovací pasty. Velikost šablony 28 x 28 cm. 1 ks.Celý popis
159 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód81088VýrobceAladineEAN3660016810887

Šablona s motivem čarodějnice s kočkou na koštěti s netopýry v pozadí má široké využití v mnoha kreativních oborech. Je vhodná pro práci s textilem, papírem a všude tam, kde potřebujete vytvořit halloweenský podklad.

Při práci s šablonou použijte barvy dle povrchu, který dekorujete:

Papír: Sprejování tekutými barvami IZINK DYE nebo aplikování inkoustů z razítkovacích polštářků pomocí aplikátoru barev anebo blendovacího štětce.

Textil: Natupujte přes šablonu textilní barvy houbičkou na bavlněný textil anebo nastříkejte tekuté barvy na textil rozprašovačem. Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40°C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Mixed media: Vyzkoušejte populární techniku vrstvení médií nanášením akrylových barev nebo strukturovacích past pomocí špachtle přes šablonu.

Dřevěné, kartonové nebo kovové polotovary: Dekorujeme tupováním akrylových barev houbičkou, popř. pastami pomocí špachtlí, pokud chceme mít povrch plastický. Na všechny povrchy doporučujeme použít tekuté perly a kontury.

Naše tipy, kde motivy využít:

  • Odekorujte podkladový papír v albech nebo zážitkových denících.
  • Vyzdobte na pozadí stránky Bullet Journalu nebo diáře. Pokud bude vzor nanesen jen lehounce, můžete přes motivy i psát nebo kreslit.
  • Nastříkejte si textilní barvou ve spreji tento motiv na tašku nebo batůžek. Dozdobit pak můžete třeba nažehlovačkou.
  • Pavoučí síť může být i skvělým podkladem halloweenského projektu v Art Journalu.

Šablona je vyrobena z pevného plastu, který se snadno čistí a dá se používat opakovaně. Po každém použití pečlivě vyčistěte a nechte uschnout.

Popis
Vlastnosti
VýrobceAladine