+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítkovací polštářky Izink Quick Dry, sada 12 ks - základní barvy

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Revoluční razítkovací polštářky v sytých základních barvách. Rychle schnou, vynikají na bílých i barevných podkladech, při kontaktu s vodou se nerozpíjí. Vhodné na papír, karton, dřevo. Sada 12 ks, velikost polštářků 5x5 cm.Celý popis
650 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód19708VýrobceAladineEAN3660016197087

Nové razítkovací poštářky v zářivých barvách. Praktické balení 12 ks.

  • Polštářky vynikají intenzitou pigmentu a krásnými obtisky. Zářivé barvy oceníte na bílých, kraftových a barevných podkladech.
  • Rychle schnou - do 1 minuty. Bez čekání tak můžete pokračovat v tvoření.
  • Díky velmi bohatému pigmentu je lze využít i na druhotný obtisk. 
  • Narazítkovaný obrázek se při kontaktu s vodou nerozpíjí! Motivy lze hned vybarvovat vodovými baravmi, fixami, či inkousty nebo akvarelovými fixami Izink Dye. 

Razítkovat můžete papír, karton a dřevo. Snadno tak vytvoříte originální přání, svatební oznámení, visačky, jmenovky, obaly na jedlé vlastnoručně vyrobené dárky, dekorace. I bez zkušeností vyrobíte nápadité papírové ozdoby, či drobné dárky. 

Razítkovací polštářky Izink Quick Dry lze použít s většinou razítek Aladine. Pokud je razítko větší, než je polštářek, inkoust nanášejte tupovaním, postupně po celé ploše gumového razítka. Inspiraci, jak polštářky použít, najdete zde.

Polštářky můžete využít i jinak:

  • pomocí aplikátoru nanesete barvu přes šablonu a vytvoříte tak zajímavý podklad, nebo dozdobíte svoje přáníčka, dopisy, deníčky a diáře.
  • pomocí aplikátoru můžete nejom jemně natónovat okraje přání, či visaček. Tento jednoduchý trik celý projekt efektně ucelí.   

Velikost polštářků 5x5 cm

Popis
Vlastnosti
VýrobceAladine