+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítko Gorjuss Studio Light, mini – Červená Karkulka

Razítko Gorjuss Studio Light, mini – Červená Karkulka_1
Novinka
Razítko Gorjuss Studio Light, mini – Červená Karkulka_1
Razítko Gorjuss Studio Light, mini – Červená Karkulka_2
Razítko Gorjuss Studio Light, mini – Červená Karkulka_3
Kvalitní designové razítko s holčičkou Gorjuss – motiv „Červená Karkulka“. Razítko je gumové s cling pěnou a je samopřilnavé k akrylovému bloku. Vhodné k použití na papírové projekty, do keramiky a polymerů, na tištění na textil i jiné materiály, jen je potřeba dbát na správně zvolený inkoust či barvu. Baleno v papírové krabičce s průhledným okýnkem. Velikost razítka cca 8,5 x 5,5 cm. 1 kus.Celý popis
129 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódGOR-ES-STAMP342VýrobceStudio Light B.V.EAN8713943137338

Populární razítka oblíbené holčičky Gorjuss v nových designech jsou tu! Gorjuss™ jsou sladká umělecká díla zobrazující dívky, které jsou zachyceny v jejich vlastních malých světech od autorky Suzanne Woolcottové. Tato razítka zkrátka musíte mít!Jedná se o velmi kvalitní gumová razítka s cling pěnou, která jsou propracovaná do nejmenšího detailu, vždy budou mít dokonalý otisk a jsou samopřilnavá k akrylovému bloku. Motiv Červená Karkulka.

Razítko je baleno v designové krabičce s průhledným okýnkem. Velikost razítka cca 8,5 x 5,5 cm. V krabičce je 1 razítko, pro přehlednost a jednoduchou manipulaci uchovávejte ve sběratelském albu.

Použití razítka:

 • Sejměte razítko z fólie a přitiskněte k akrylovému bločku.
 • Na razítko naneste barvu z razítkovacího polštářku.
 • Motiv otiskněte.
 • Razítko otřete vlhkým ubrouskem.
 • Suché razítko uložte zpět na fólii pro další použití.


Naše tipy, jak razítka využít:

 • Na papírové projekty - motiv holčičky skvěle ozdobí záložku do knížky, přáníčko pro kamarádku k narozeninám, stránky v albech či Bullet Journalu apod. Doporučujeme použít černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.
 • Díky hluboké textuře se skvěle obtiskávají do keramiky nebo jiných modelovacích hmot.
 • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí). Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
 • Naneste na razítko akrylovou barvu a můžete tiskout na jakýkolv povrch - kov, dřevo, sklo, kámen, karton, plátno aj. Razítko ihned po použití omyjte, aby na něm barva nezaschla a razítko neznehodnotila.
 • Při tvoření můžete použít akvarelové fixy, které mají stejnou náplň jako inkoustové polštářky. Díky těmto fixám lze vykouzlit vícebarevný otisk, když jimi razítko potřete anebo lze s nimi motivy vybarvovat.
 • Detaily razítka vyniknout při horkém embosování - razítko natiskněte embosovacím inkoustem, posypte embosovacím práškem a zafoukejte horkovzdušnou pistolí - podrobný fotonávod zde.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
BrandGorjuss
KolekceEssentials
Typ baleníkus
Typ razítkagumové na cling pěně
VýrobceStudio Light B.V.