+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítko Gorjuss, mini - Sedmikrásky, 1ks

Razítko Gorjuss, mini - Sedmikrásky
Gumové razítko na cling pěně s motivem panenky Gorjuss. Velikost razítka 7,5 cm. Sběratelská edice No. 25 Oops A Daisy - Sedmikrásky. 1 ks.Celý popis
59 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódGOR 907405VýrobceWest DesignEAN5038041995578

Gumové razítko na cling pěně s překrásným motivem holčičky Gorjuss. Je propracováno do nejmenšího detailu a samopřilnavé k akrylovému bloku.

Gorjuss™ jsou sladká umělecká díla zobrazující dívky, které jsou zachyceny v jejich vlastních malých světech od autorky Suzanne Woolcottové. Toto razítko zkrátka musíte mít!
 
Razítko je baleno samostatně ve zdobené průhledné krabičce. Velikost razítka je 7,5 cm. Sběratelská edice No. 25 Oops A Daisy - Sedmikrásky.

Použití razítka:

 • Sejměte razítko z fólie a přitiskněte k akrylovému bločku.
 • Na razítko naneste barvu z razítkovacího polštářku.
 • Motiv otiskněte.
 • Razítko otřete vlhkým ubrouskem.
 • Suché razítko uložte na fólii pro další použití.


Využití razítka na různé projekty:

 • Na papírové projekty - doporučujeme použít černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné.
  Motivy tak můžete téměř ihned vybarvovat nebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye. Motiv holčičky skvěle ozdobí záložku do knížky, přáníčko k narozeninám, stránky v albech či Bullet Journalu apod.
 • Skvěle se obtiskávají do keramiky nebo jiných modelovacích hmot.
 • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí). Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
 • Naneste na razítko akrylovou barvu a můžete tiskout na jakýkoliv povrch - kov, dřevo, sklo, kámen, karton, plátno aj. Razítko ihned po použití omyjte, aby na něm barva nezaschla a razítko neznehodnotila.
 • Při tvoření můžete použít akvarelové fixy, které mají stejnou náplň jako inkoustové polštářky. Díky těmto fixám lze vykouzlit vícebarevný otisk, když jimi razítko potřete anebo lze s nimi motivy vybarvovat.
 • Detaily razítka vyniknout při horkém embosování - razítko natiskněte embosovacím inkoustem, posypte embosovacím práškem a zafoukejte horkovzdušnou pistolí - podrobný fotonávod zde.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Typ baleníkus
Určení výrobkuProdukt není určen pro děti
Velikost razítka7,5 cm
VýrobceWest Design
Typ razítkagumové na cling pěně