+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Dekorační razítka Aladine Stampo DECOR, 9 ks - Pro děti

Razítka Stampo DECOR - Pro děti 1
Novinka
Razítka Stampo DECOR - Pro děti 1
Razítka Stampo DECOR - Pro děti 2
Razítka Stampo DECOR - Pro děti - použití 2
Razítka Stampo DECOR - Pro děti - použití 1
Razítka Stampo DECOR - Pro děti 3
Velká gumová razítka na pěnové hmotě vhodná k dekoraci interiéru, ale i na textilní a papírové projekty. Něžné dětské motivy, 9 kusů v sadě, rozměr platíčka 23 x 22 cm.Celý popis
350 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód05285VýrobceAladineEAN3660016052850

Dekorační razítka větších rozměrů pro vaše nejrůznější projekty. Jsou kreativní, jsou trendy a dají se všestranně využít. Pokud rádi tvoříte originálně, jsou tato razítka pro vás to pravé! S jejich pomocí vykouzlíte nádherné dekorace do dětských pokojíčků, ale také něžné textilní projekty pro miminka anebo dokonale vyzdovená alba pro novorozence.

Sada obsahuje 9 ks razítek s něžnými miminkovskými motivy. Celkový rozměr produktu je 23 x 22 cm.

Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, díky které je využijete na nejrůznější projekty:

  • Skvěle se obtiskávají do keramiky a jiných modelovacích hmot, můžete si tak vyrobit zajímavé dekorace, třeba dětské zápichy. 
  • S textilní barvou můžeme razítkovat i na textilní polotovary z přírodních materiálů. Barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
  • Papírové projekty - visačky na dárky, vlastní balící papír, scrapbookové stránky, přáníčka, nazdobené dárkové tašky apod. 
  • Při dekorování rozmanitých materiálů s použitím akrylových barev, např. kov, dřevo, plátno, karton, stěny, beton apod.

Razítka jsou v praktickém balení - vyloupnete z pěnové desky, po práci jednoduše vrátíte zpět a uskladníte. Pěnová razítka Aladine se díky měkké pěnové vrstvě dobře drží v ruce a snadno používají.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Počet razítek9 kusů
Typ balenísada
VýrobceAladine
Rozměr23 x 22 cm
Typ razítkagumové na pěnové hmotě