+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka na textil Aladine Stampo T-SHIRT, 8 ks - Pohádkové království

Razítka na textil Stampo T-SHIRT - Pohádkové království 1
Razítka na textil Stampo T-SHIRT - Pohádkové království 1
Razítka na textil Stampo T-SHIRT - Pohádkové království 2
Razítka na textil Stampo T-SHIRT - Pohádkové království 3
Razítka na textil Stampo T-SHIRT - Pohádkové království 4
Razítka na textil Stampo T-SHIRT - Pohádkové království 5
Razítka na textil Stampo T-SHIRT - Pohádkové království 6
Razítka na textil Stampo T-SHIRT - Pohádkové království 7
Gumová razítka na pěnové hmotě nejen na textil. Balení obsahuje 8 razítek s pohádkovými motivy, černý razítkovací polštářek na textil a 5 fixů na textil. Velikost razítek cca 2 - 7 cm. Celý popis
399 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód05301VýrobceAladineEAN3660016053017

Vyzdobte si tričko nebo tašku pomocí razítek, které vybarvíte fixami na textil podle vlastní fantazie. Razítka využijete i na další projekty. Sada obsahuje 8 velkých razítek, černý razítkovací poštářek na textil a fixy na textil - 5 barev - červená, růžová, žlutá, zelená a modrá.

Díky hluboké textuře, která zaručuje dokonalý tisk je lze využít několika způsoby, jsou vhodná nejen na textil, ale můžete je použít i na papír (s razítkovacím polštářkem Aladine) a dále je vybarvovat pastelkami, fixami či vodovkamiobtiskovat je do modelovací hmoty, keramiky či fima, nebo jimi dekorovat různé povrchy akrylovou barvou.

Použití na textil
Razítko namočte do razítkovacího polštářku na textil, obtisněne a vybarvěte přiloženými fixami. Žehličku nastavte na bavlnu a textil zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes savý materiál (např. stará utěrka nebo kuchyňská papírová utěrka). Prát můžete na šetrný program. Textilní polštářek je vhodný na přírodní vlákna a světlý textil. Razítka po ukončení práce umyjte ve vlažné jarové vodě.

Tip na vyrábění 🧁
S razítkem Cupcaku natiskněte origninální krabičky na cukrářské výrobky. Krabičky se hodí k jakékoliv příležitkosti - třeba jako sladký dárek či na výslužku ze svatby. K tisknutí využijete inkoustový razítkovací polštářek v různých barvách. Krabičku můžete doplnit i vlastním textem nebo razítkem ze sady Stampo Scrap - České nápisy.

 

Popis
Vlastnosti
Materiálguma, pěnová hmota
Počet razítek8 kusů
Typ balenísada
Velikost polštářkuprůměr 7,3 cm
Velikost razítek2 - 10 cm
VýrobceAladine