+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine Stampo NOËL, 12 ks - Severské Vánoce

Razítka Aladine Stampo NOËL, 12 ks - Severské Vánoce
Gumová razítka na pěnové hmotě s krásnými vánočními motivy pro vaše slavnostní projekty. V sadě je 12 razítek. Razítkovací polštářky nejsou součástí balení.Celý popis
169 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Chyba při zobrazování komponenty 'AladineFreeDeliveryInfo'
Kód03797VýrobceAladineEAN3660016037970

Set 12 razítek s adventními a vánočními motivy pro vaše vánoční tvoření. Razítka jsou v praktickém balení – jen  je vyloupnete z pěnové desky, poté je můžete vrátit a snadno uskladnit.

Popřejte krásné svátky obdarovanému jedním otiskem razítka! Razítka jsou ideální na výrobu vánočních přání, visaček, nápaditých obalů na dárky i vánočních dekorací.

Mají široké použití:

  • Tiskněte na papír nebo čtvrtku a motivy vystřihněte
  • Razítka se skvěle obtiskávají do keramiky, polymerové hmoty, samotvrdnoucí hmoty nebo i do slaného těsta díky své hluboké textuře.
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).

K razítkování na papír doporučujeme polštářky StazOn, Archival nebo IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčily se nám vlhčené ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
VýrobceAladine