+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Razítka Aladine CREATIVE STAMPS, 16 ks - Kočky

Razítka Aladine CREATIVE STAMPS, 16 ks - Kočky
Razítka Aladine CREATIVE STAMPS, 16 ks - Kočky
Razítka Aladine CREATIVE STAMPS, 16 ks - Kočky_1
Razítka Aladine CREATIVE STAMPS, 16 ks - Kočky (3)
Razítka Aladine CREATIVE STAMPS, 16 ks - Kočky (4)
Sada kvalitních gumových razítek na pěnové hmotě s oblíbenými motivy koček, kocourů i koťátek. Sada obsahuje 16 razítek a černý razítkovací polštářek na papír, baleno v kulaté plastové krabičce. Velikost razítek cca 1 - 8 cm.Celý popis
299 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
Kód03714VýrobceAladineEAN3660016037147

Razítka jsou nepostradatelným pomocníkem pro všechny kreativce, kteří sami nedokáží namalovat či nakreslit vlastní obrázky. A kdo kreslit dokáže, tak může svoje motivy ještě zkombinovat s otisky razítek. Tiskněte, vybarvujte, dokreslujte, vrstvěte... zkrátka užijte si tvoření s razítky naplno!

Sada originálních gumových razítek s kvalitní hlubokou texturou a s motivy oblíbených kočiček. Razítka skvěle využijete při výrobě drobností z papíru, při zdobení textilu, tvoření s keramickou hlínou, tvorbě mixed media koláží nebo k dozdobení Bullet Journalů apod.

V sadě je 16 gumových razítek na pěnové hmotě a součástí balení je i černý razítkovací polštářek na papír.

Naše tipy kde a jak razítka využít:

  • Papírové tvoření - využijete při tvorbě visaček na dárek či přáníček, při zdobení dárkových tašek nebo fotoalb, při výrobě vlastního balicího papíru či krabičky apod. K razítkům doporučujeme také černé razítkovací polštářky StazOn nebo Archival. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné. Motivy potom můžete vybarvovat anebo dokreslovat. Pokud chcete razítkovat barevně, vybírejte z permanentních inkoustů IZINK Quick Dry anebo z akvarelových IZINK Dye.

  • Skvěle se obtiskávají do keramiky i ostatních modelovacích hmot či polymerů. Jednoduše tak s dětmi vyrobíte třeba zápichy do květináčů nebo dekorační závěsy.

  • S použitím textilní barvy můžete nazdobit textilie z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí) a vyrobit si tak originální triko nebo třeba kosmetickou taštičku.

  • K dozdobení nejrůznějších povrchů pomocí akrylových barev - na dřevo, karton, kov, sklo, kámen atd.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Popis
Vlastnosti
Počet razítek16 kusů
Typ balenísada
Určení výrobkuNení určen dětem do 3 let
Velikost razítek1 - 4,5 cm
VýrobceAladine
Typ razítkagumové na pěnové hmotě