Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Prázdninový zápisník

Prázdninový zápisník - Aladine.cz   

Prázdninový notes

Znáte ten pocit, když jste na cestách a nutně si potřebujete něco důležitého zapsat, nějaký postřeh, typ a nemáte po ruce žádný papír či sešit? Já ano a proto pro každý případ nosím v batohu malý zápisník. Spolu si jeden přímo cestovní uděláme.

Co budete potřebovat:

Podle nákresu si připravíme bílý papír (13 x 26,5cm), včetně rýh pro lepší ohýbání. Kruhovou raznicí si vyrazíme otvor a následně i ozdobný kruh. Můžete použít i dvě menší sklenice, obkreslit a vystřihnout.

Staré noviny či stránku z recy knihy si natrháme na menší kousky a přilepíme na již připravený základ.

Pomocí aplikátoru a šablony si uděláme nenápadné pozadí (barvu použijeme černou, ale moc netlačíme, chceme mít pozadí spíše šedé).

Vždy zdobíme i zadní stranu základu a to tu, kde není kruhový otvor.

Barevnou podušku si otiskneme na akryl bloček a lehce posprejujeme vodou. Celý svůj projekt si pěkně poťupeme rozředěnou barvou, pracujeme tak jako bychom razítkovali. Postup opakujeme dokut nejsme s barevnými fleky spokojeni.

Po zaschnutí přijde na řadu razítkování, toho se rády ujmou i menší děti. Potiskneme si celý základ a některé motivy natiskneme i zvlášť na papír.

Motivy vystřehneme, nalepíme ozdobný barevný kruh a poté i vystřižené motivy.

Základ slepíme podle ohnutých částí, tak nám vznikne kapsa na notes.

Připravíme si notes, vyražený kruh a kousek papíru na ouško, které si můžete také ozdobit razítkem. Ouško přilepíme zezadu na notes, zasuneme notes do kapsy a do dolní části nalepíme přehnuté kolečko, přesně na sílu notesu, jako zábranu pro nechtěné vypadávání z kapsy.

Když máme notes v kapse, vlepíme na něj kolečko. Tak docílíme toho, že bude kolečko pěkně sedět se základem (kapsou).

A máme hotovo, teď už je počkat pár dní a hurá na prázdniny.

Pro Aladine připravila Gábi Peslík Pešlová