+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Obal na vysvědčení pro kluky

Obal na vysvědčení pro kluky

Dnes si ukážeme klučičí variantu obalu na vysvěčení. Opět nás inspirovaly komiksové příběhy. A také razítka - z nové řady Superhdinové. Na první pohled se to může jevit jako povrchní, trochu patetické téma. Ale když jsme s razítky začali tiskat - opravdu jsme si užili spooooooousty legrace.

"Mezi razítky objevíte výbornou veverku, která se někomu chystá na hlavu hodit ořech, "superkrávu:)", skvělého krokodýla a spousty vtipných obrázků," říká o sadě autorka návodu Magda Gieslová. A určitě hrdinům přidejte komiksové bubliny. Čeká na vás spousta legrace!

Budeme potřebovat

Jak na to

Nejdřív si připravte "komiksová políčka". Čtvrtku přiložte na desky a vymyslete si, jestli políčka budou pravouhlé, nebo třeba zešikmené. Myslete na to, že ještě potřebujete někde místo na velmi dlouhé slovo Vysvědčení.

Políčka nastříhejte.

Připravte si nápis VYSVĚDČENÍ. My jsme použili razítka z Graffiti abecedy. Můžete ale i psát volně rukou a experimentovat s různým druhem písma.

Vysvědčení je velmi dlouhé slovo, nám vyšlo jenom zešikma. Graffiti abeceda nemá háčky, můžete je domalovat rukou - jako na našem obrázku, nebo využít část písmenka V.

Začněte dekorovat kartičky - komiksová políčka. Začněte s razítky superhrdinů. Obtiskávat můžete celé obrázky, nebo jenom jejich část. Zvířata nechte na kartičky jenom nakukovat. Obrázky doplňujte komiksovými bublinami. Garantujeme vám, že si užijete opravdu spousty legrace!

Kartičku vpravo jsme ještě po dokončení roztřihli, obstřihli jsme nápis splash.

Vše orámujte černou tenkou fixou.

Hotové kartičky naaranžujte na obal.

Přilepte lepidlem nebo oboustrannou lepící páskou.

Obrázky můžete vybarvit, nebo můžete vybarvit jenom nápis a některé detaily.

A máme hotovo.

Návod pro aladine.cz připravila a spousty legrace přeje Magda Gieslová, Kozí Krámek Šumperk

A tady jsou ještě další variace - z dílny Violy Benešové

 

 

 

 

final(6)_cmsico.jpg
Vytvořeno18.10.2018