+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Obal na vysvědčení

PAPÍROVÉ SLOŽKY NA VYSVĚDČENÍ

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a s ním také vysvědčení! Pro někoho už zítra, pro jiné až v úterý. Co tak vyrobit vyrobit si obal na vysvědčení?

Budeme potřebovat:

Postup:

  1. Vybereme si ze všech několik razítek, která se nám nejvíce líbí.

  1. Pomocí přiložených černých razítkovacích polštářků potiskneme složky nejdříve z vnějších stran:
  • začneme textem „Vysvědčení, III. A“.
  • pak tiskneme fotbalisty
  • nakonec vše doplníme různě velkými kolečky – zaplníme poslední mezery.

Pokud hrozí, že se nám fotbalisti přetisknou přes textovou část, pak si utrhneme z běžného papíru kousek, kterým textovou část překryjeme a fotbalistu přetiskneme jeho částí přes tento papír. Stejně tak ochráníme i fotbalisty (kouskem utrženého papíru) před tím, než přes ně přetiskneme fotbalovou branku. Tím bude fotbalista před brankou – dle naší další fotky.

Komu by se nelíbilo papír trhat, může jej vystřihnout přesně podle daného razítka a to takto: natiskneme daného fotbalistu na běžný papír a nůžkami vystřihneme kousek od jeho obrysu. Dále použijeme jako papír natrhaný – překryjeme natištěné razítko.

  1. Tiskátky dozdobíme i vnitřní část papírových složek. Stejným způsobem jako část vnější. Nezapomeneme ani na vnitřní záložky.

  1. Na levou stranu uvnitř složky nalepíme pomocí oboustranné lepicí pásky třídní fotku. Zasuneme vysvědčení a školní rok je oficiálně ukončen J.

Hezké tvoření a parádní vysvědčení!

Projekt pro nás připravily Magda Gieslová a Pavla Jezule, Kozí krámek Šumperk

 

 

 

 

3(1)_cmsico.jpg
Vytvořeno18.10.2018