Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Podrobné údaje o zboží

StampoBaby, Matematický vláček

Kód: 03814old Produktové číslo: 6600160381441
Sada 5 ergonimicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Snadný úchop, hluboká textura, velikost obtisku: cca 5 cm.

Žádné hodnocení.
Výrobce: ALADINE
Připraveno k odeslání
Zlevněno z 399,00 Kč s DPH (Naše normální cena.)
nyní jen 279,00 Kč s DPH
(279,00 Kč s DPH/ks)
 StampoBaby, Matematický vláček

Fantastická novinka pro batolata!

Moje první počítání - interaktivní kreativní sada pro nejmenší, která umožňuje rozvoj tolika důležitých dovedností!

Sada obsahuje: 5 ergonomicky upravených razítek a jeden barevný inkoustový pošltářek s netoxickou a vypratelnou razítkovací barvou.

Jedná se však o mnohem víc, než jen obtiskávání razítek. Pokud máte čas - sedněte si ke svým dětem a využijte naplno potenciál této interaktvivní hračky:

  • Samostatnost a sebedůvěra: v batolecím věku "ja šám" - je prostě úžasné umožnit dítěti pocítit, jaké to je, když něco zvláde samo, bez pomoci dospělých. Jeho jemná motorika ještě není zralá dost na to, aby dokázalo dokonale ovládat tužku a aby nakresilo obrázek plný detailů. Dítě však už  však zvířátka, vláček, mašinku, vagonky, dokonale zná. Pomocí razítek nyní dítě bez pomoci vytvoří dokonalý obrázek. Podělte se s dítětem o tu obrovkou radost, že něco zvládlo samo! Jsou to první a veledůležité krůčky k zdravé sebedůvěře. Uvidíte, že se mu to bude líbit natolik, že bude chtít razítkovat znovu a znovu. Znovu a zasobjevovat to kouzlo, kdy ono samo vytvoří něco dokonalého. 
  • Jemná motorika a grafomotorika a budování neuronových spojů - kdykoliv můžete - k narazítkovaným obrázkům nabídněte dítěti pastelku, voskovku, štětec. Ideálně jenom jednu barvu. A ukažte dítěti, že se obrázek dá vybarvit. Obrázek, který si dítě samo vytvoří, se stává cílem k vybarvování. Možná úplně poprvé dítě zažije zkušnenost - že jeho ruka může být prodloužena o nástroj. O kreslící nástroj. A jeho vlastní vůle může nástroj ovládat. A vytvořit grafickou stopu. Když bude znova a znova trénovat, stopa bude přesnější, dítě bude mít nad pastelkou větší kontrolu. Co se děje v mozku: oko zaznamená cíl - ten se přesene do mozku- kde se vytvoří komplexní odpověď - svaly se pokusí ovládnout nástroj, pomocí kterého se na papír nanese barevná stopa. Do tohoto procesu se zapojuje a propojuje spousta neuronů, které vytváří neuronovou dráhu. Čím častěji se tato situace objevuje, tím víc se spojení upevňuje  a automatizuje. Tady se kladou základy pozdějších úspěchů ve škole a "dobře zorganizovaného mozku". pro nás je to zdánlivě jednoduché - pro malé dítě však obrovská práce.   
Specifikace
Vhodnost produktu Není určen dětem do 18 měsíců
Typ balení Sada
Facebook Komentáře
Štítky
Recenze
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.