Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Nová razítka od Aptáka, české nápisy a textilní kočky

Nová razítka od Aptáka, české nápisy a textilní kočky - Aladine.cz   

Představujeme předvoj letošních vánočních novinek - razítkové sady z ateliéru české výtvarnice Ireny Apták Slavíkové.

České celoroční nápisy - gumová razítka na pěnové hmotě. 27 nápisů a dalších 8 bonusových emotikonových razítek, kterými můžete nápis ještě malinko okořenit, či ozvláštnit.

Obsah jsme podrobně konzultovali se školami, družinami, školami, ale i rodinami a dalšími zákazníky. Věříme, že jsme vybrali šikovný mix a jedna krabička vystačí na všechny Vaše hlavní celoroční projekty!

A na nadcházející Vánoce tam máme hned několik užitečných nápisů na přáníčka, najdete mezi nimi i Dopis Ježíškovi, či nápisy na visačky: mamince, babičce, tatínkovi, dědečkovi, BFF - i "nej ... na světě, kam dopíšete cokoliv:). Nechybí ani vyrobeno s láskou a další...


StampoTextile Kočky - sada větších gumových razítek s textilním razítkovacím polštářkem.

Naši stálí fanouškové vědí, že kocouří razítka i kurzy už u nás byly před pár lety a měly velký úspěch. Proto letos přinášíme úplně nová razítka koček a kocourů s českým náhledem a humorem oblíbené české autorky.

Razítka jsou již přizpůsobena potřebám aladinovských textilních kurzů: "Například najdete mezi nimi akční kočičku, která odkudkoli může viset, další, která cokoli může škrábat, další pošťuchovat cokoli packou, ježit se před čímkoli, kdekoli spinkat a mžourat na svět... a pozorovat třeba klubíčko, motýlka, rybu, ptáčka, myšku, svoje zablácené stopy na podlaze...", přibližuje sadu její autirka Irena Slavíková.

Akci najdete u každé z 6 velkých koček + jednoho koťátka. Sada je ještě doplněna 17 maličkými razítky, aby se kočičí děj rozehrál ještě víc. A nebo pro jejich zkrášlení a zdokonalení srdíčkem, korunkou nebo mašličkou. Také najdete zvuky, které děj hezky doplní nebo znázornění pohybů pomocí šipek. Posledním bonusem jsou 3 minirazítka kocourů, která krásně obohatí aladinovský další textilní kurz Kočky v Paříži, ale i Vaše další menší projekty z papíru, fima a mnoha dalších.