Nažehlovací nálepka, kočka - 21 x 30 cm

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
WOW! Originální a super COOL! Díky velmi snadné aplikaci vytvoříte ve chvilce originální kousky do svého šatníku nebo interiéru. Klasická nažehlovací nálepka určená na textil, rozměr 25 x 35 cm.Celý popis
96 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódPAFT-07
VýrobceCadence Boya
EAN8699036538629
Popis

Nažehlovací nálepkou můžete ozdobit jakýkoli textil – tričko, mikinu, nákupní tašku, polštář nebo třeba závěs. Vhodný je textil, který se dá žehlit, například bavlna. Motiv můžete i rozstříhat na menší části a použít třeba jen některé z nich. Obrázek pak můžete i dále zdobit – razítky, textilními spreji, konturami… Skvěle vypadá i zvýraznění detailů pomocí metalické fólie.

Jednoduchý návod

Motiv nahrubo vystřihněte a přiložte drsnější stranou na textil. Minimálně 3 minuty důkladně zažehlujte (žehličku nastavte na 180˚ C bez napařování). Nezapomeňte na okraje. A POZOR! Nejprve nechte zchladnout a teprve následně opatrně sloupněte vrchní vrstvu!

Praktické pro použití

Prát doporučujeme po rubu maximálně na 30˚ C. V případě žehlení v místě motivu žehlete přes pečicí papír, nikdy napřímo. Delší životnosti u zdobeného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Vlastnosti
Typ baleníkus
VýrobceCadence Boya