+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Nažehlovací nálepka, 25 x 35 cm - květinové zrcátko

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Nádherné květinové motivy! Díky velmi snadné aplikaci vytvoříte ve chvilce originální kousky do svého šatníku nebo interiéru. Klasická nažehlovací nálepka určená na textil, rozměr 25 x 35 cm.Celý popis
96 Kč s DPH
Skladem
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódWFFTC-007VýrobceCadence BoyaEAN8699036748196

Nažehlovací nálepkou můžete ozdobit jakýkoli textil – tričko, mikinu, nákupní tašku, polštář nebo třeba závěs. Vhodný je textil, který se dá žehlit, například bavlna. Motiv můžete i rozstříhat na menší části a použít třeba jen některé z nich. Obrázek pak můžete i dále zdobit – razítky, textilními spreji, konturami… Skvěle vypadá i zvýraznění detailů pomocí metalické fólie.

Jednoduchý návod

Motiv nahrubo vystřihněte a přiložte drsnější stranou na textil. Minimálně 3 minuty důkladně zažehlujte (žehličku nastavte na 180˚ C bez napařování). Nezapomeňte na okraje. A POZOR! Nejprve nechte zchladnout a teprve následně opatrně sloupněte vrchní vrstvu!

Praktické pro použití

Prát doporučujeme po rubu maximálně na 30˚ C. V případě žehlení v místě motivu žehlete přes pečicí papír, nikdy napřímo. Delší životnosti u zdobeného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Popis
Vlastnosti
Typ baleníkus
VýrobceCadence Boya