+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Mini dekorace do chrastidla Studio Light, 6 ks - Vánoční stromeček

Mini dekorace do chrastidla Studio Light (6 ks) – vánoční stromeček_1
Doprodej
Mini dekorace do chrastidla Studio Light (6 ks) – vánoční stromeček_1
Mini dekorace do chrastidla Studio Light (6 ks) – vánoční stromeček_2
Mini dekorace do chrastidla Studio Light (6 ks) – vánoční stromeček_3
Drobné dekorační prvky, vhodné zejména jako náplň do chrastidel (shakerů). Balení obsahuje 6 tubiček s různými vánočními motivy, které lze libovolně kombinovat.Celý popis
na dotaz
???
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSL-ES-SHAKE02VýrobceStudio LightEAN8713943138526

Sada malých polymerových dekorací určených k naplnění ručně vyráběného chrastidla. Balení obsahuje 6 uzavíratelných tubiček, v každé z nich je jiný vánoční motiv – různobarevné tyčinky, hvězdička, vločka, lízátko a stromeček. Při výrobě chrastidla můžeme vybrané ozdoby libovolně kombinovat a vytvořit tak originální interaktivní ozdobu. Můžou se lepit i jednotlivě pomocí tekutého lepidla a aplikátoru mini dekorací – k dozdobení přáníčka, stránky v albu apod.

Chrastidlo je typ dekorativního prvku primárně určený na papírové projekty. Skládá se z průhledné plastové krytky, která se dle Vašeho vkusu naplní něčím chrastivým – mini dekoracemi, korálky, flitry, třpytkami, papírovými výseky, pískem, rýží a podobně. Takto zaplněné okénko se následně nalepí na přáníčko, visačku, scrapbookovou stránku nebo na podobné projekty. Jde o dynamickou, nápaditou dekoraci, která zaručeně zaujme jak svým vzhledem, tak svým zvukem.

Popis
Vlastnosti
VýrobceStudio Light