+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Máme volnou židli - Content Manager a SEO copywriter na full-time do Aladine.cz

23.03.2022Máme volnou židli -  Content Manager a SEO copywriter na full-time do Aladine.cz

Do světa tvoření a výtvarných potřeb, pro e-shop Aladine.cz, hledáme content managera, copywritera a tvořivou duši na HPP. 

Nástup co nejdříve, mzda dohodou, aby byly spokojeny obě strany, kancelář a dílna na Vinohradech u Václavského náměstí.

Co nabízíme vedle platu?

  • Výtvarné kurzy zdarma.
  • Slevy na výtvarné potřeby.
  • Bezedný kávovar.
  • Podílení se na vývoji nových kolekcí přímo s výrobci, nejsme jen přeprodejci.

Koho hledáme?

Copywritera a content manažera, který má vztah k tvoření a výtvarnu a rychle se učí. Seznámíme tě s celým sortimentem, o kterém pak budeš psát SEO friendly články, produktové popisky, popisy výtvarných kurzů, které u nás pořádáme, posty na social a vše, co tě napadne. Iniciativě a inspiraci se meze nekladou – vždyť o tom Aladine.cz je. Hledáme dlouhodobého parťáka, kterého vše naučíme a který se stane součástí naší tvořivé rodiny. Pokud máš vztah k dětem a tvoření s dětmi, je to velké plus. Zakládáme si také na soucitu s přírodou, protože i naši partneři z Francie a Británie pracují výlučně s udržitelnými materiály, což by mělo v textech rezonovat. 

Co budeš dělat?

  • ✍️Psát SEO friendly obsah o tvoření a výtvarných potřebách.
  • 💻Nahrávat obsah do adminu podle SEO zásad a dlouhodobě e-shop z hlediska obsahu šperkovat. 
  • 🗣Navazovat spolupráce s blogery, jinými weby o tvoření a pracovat na linkbuildingu pod vedením zkušeného SEO konzultanta.

Základy textů ti připraví výtvarnice Pavlínka, k ruce budeš mít grafičku a další výtvarnice, takže spolu můžete vymýšlet možné i nemožné.

Líbilo by se ti tvořit obsah a pomáhat s rozvojem výtvarného e-shopu, aby se z něj stal vyhledávaný výtvarný boutique? Chceš si vyzkoušet různé výtvarné techniky a své zkušenosti předávat zákazníkům v SEO friendly textech? Pošli nám prosím své CV na anna.salova@contentwizards.cz a Anička ti obratem pošle krátké zkušební zadání, za které dostaneš odměnu (kupon na nákup v e-shopu Aladine.cz). Pak projde všechny úkoly a ti nejlepší se následně potkají přímo s Martinou a Petrou z Aladine.cz, kde proberete detaily a zjistíte, jestli si sednete.

Miluješ tvoření a psaní? Pak jsi kousek od svého dream jobu.

Všechny novinky