Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Luční kvítí - přání pro maminku

Luční kvítí - přání pro maminku - Aladine.cz   

Embossované luční kvítí

Akvarelová technika společně s horkým embossováním jsou zárukou kreativního přáníčka. Pokud si přání vyrobíte více, nikdy nebudou stejná. V tom je kouzlo akvarelu:).

Materiál a pomůcky

Natiskněte razítka embossovacím inkoustem na akvarelový papír. Můžete se inspirovat naším přáním nebo si poskládat razítka na papír podle sebe. Po otištění posypte otisk bílým embossovacím práškem a zapečte horkovzdušnou pistolí.

Na nesavou podložku otiskněte barvy inkoustů, které chcete použít, a stříkněte na ně vodu z rozprašovače

Na akvarelový papír s naembossovaným motivem také stříkněte vodu a přidejte různé odstíny barev. Usušte horkovzdušnou pistolí nebo fénem. Vzniknou krásné skvrny.

Inkoust, který zůstal na podložce naberte štětcem a postříkejte jemně nabarvený akvarelový papír. Zasušte a můžete přidat další barvu. Získáte tak zajímavější pozadí na přáníčku.

Ořízněte papír podle velikosti, která se vám bude hodit na přáníčko, a pokud máte šicí stroj, můžete prošít papír po obvodu. Připravte si proužky jednobarevného ladícího papíru a střihněte je cikcak nůžkami, které nestříhají rovně, ale umí udělat “okousaný“ okraj.

Vše přilepte na základ přání, přidejte nápis, který natiskněte, a přilepte 3D lepicí páskou. Pokud chcete, můžete použít nakonec černý fix a dokreslit rámeček. Přáníčko je hotové

Pro Aladine vytvořila Iriska Vohlídková