Listopadové kurzy už čekají!

31.10.2019

 

Krásný den všem z Aladine.cz,

venku už nám mezi padajícím listím začíná být chladno, ideální příležitost přijít se k nám zahřát na kurz . Už se pomalu chystáme na Vánoce, vyrobte si něco pro radost, nebo dárek pod stromeček :) Naše výtvarnice si připravily opět originální kurzy . Naučíme se nové techniky a postupy. Mrkněte, co všechno se bude tvořit.

Komu se nehodí listopad, nevadí, kurzy máme vypsané už i na prosinec, nenechte si je ujít a podívejte se na nabídku.

 

Ochutnávka listopadových kurzů:

 
Komoda v černé a bílé, 22. 11
Kurz HomeDeco

Novinka z dílny Violy Benešové, kde si vyzkoušíme spoustu nových technik. Naučíme se jak na mramorovací sprej, aplikování nového černobílého rýžového papíru, budeme krakelovat, fládrovat a vše dotvářet například tekutými perlami. Tuhle elegantní komodu budete potřebovat :)

 

Hodiny – vše o motýlech, 24. 11.

Kurz HomeDeco

Originální jedinečné funkční hodiny, které nebude mít nikdo jiný. Naučíme se pracovat s naší úspěšnou novinkou - mramorovým sprejem a rýžovým papírem. Zajímavý efekt dotvoří plastická čísla vyrobená pomocí 3D past. Další kurz lektorky Violy Benešové.

 

Skládané saténové minialbum, 23. 11.

Papírový kurz

Myslíte si, že už nepotřebujete nové album na fotografie? Magda Gieslová na svém novém papírovém kurzu přesvědčí o opaku. Čekají nás základní i pokročilé papírové techniky a osvojení nových materiálů: sametového pudru, metalické fólie a mnoho dalších. Album je navíc originálně složené.

 

Malování pro chlapy, 23. 11.

Textilní kurz

Přijďte namalovat tričko (dárek) své drahé mužské polovičce, synovi, dědovi, kamarádovi... není tak jednoduché přemýšlet jako muž, oprostit se od ženského pohledu na svět a vytvořit triko "pánské", které by dotyčný muž rád a pořád nosil. My to ale zvládneme!