Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Letní pozvánka

Letní pozvánka - Aladine.cz   

Pozvánka na letní narozeninovou oslavu, láka svou barevností a netradičním provedením.

Postup výroby podpůrné konstrukce pro vyskakovací prvek pozvánky jsem pro ilustraci a lepší popis do návodu zhotovila z bílé čtvrtky.

Polovinu stránky A4 přehněte. Nyní vytvořte panel pro vyskakovací prvek. Překlad karty dejte směrem k sobě. Uprostřed naměřte 3 cm šířku a udělejte dva zástřihy 4 cm hluboko do přání. Vzniklý panel vehněte dovnitř karty.

Nyní udělejte to samé na horní straně „zástřihu“ ale v menším rozměru. Šíře 1 cm a hloubka 1 cm. Opět vehněte panel dovnitř karty.

Po otevření karty vám vznikla tato konstrukce

 

 

Na tomto obrázku již pokračuji s barevnou kartou. Orazítkujte celou kartu různými motivy ze sady, budou spolu ladit a vytvoří váš jedinečný příběh. Použijte inkoust tmavší než je základní barva karty a na část otisků použijte bílý embossovací prášek a zatavte horkovzdušnou pistolí.

 

 

Pomocí signálního inkoustu si obarvěte bílou čtvrtku a vystřihněte z ní vlaječky, na které černým gelovým perem napište jednotlivá písmena slova OSLAVA.  Tyto vlaječky nalepte pomocí 3D čtverečků na horní stranu otevřené karty. Na každý z konců nápisu přilepte knoflík do jehož dírek uvážete kousek provázku.

 

 

Na bílou čtvrtku si voděodolným černým inkoustem natiskněte dva hlavní motivy. Vybarvěte akvarelovými pastelkami a rozmyjte vodním štětcem. Motivy vystřihněte.

 

 

Nalepte na připravené panely uprostřed karty a zavřete. Při otevírání motivy jakoby „vyskočí“ z prostoru.

 

 

Na horní stranu pozvánky si připravte bílou kartu o 1,5 cm na každé straně menší než je barevný základ. Tuto katru potiskněte signálními inkousty a motivy ze sady. Můžete tiskat přes sebe, vytvoříte originální design.  Kartu přehněte a nalepte na lícovou stranu barevné karty. Na tiskárně si vytiskněte text Pozvánka na oslavu a nalepte jej do středu bílé, potištěné karty na lícové straně pozvánky.