Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Kurzy malování na trika s Aptákem na 01-06/2015

Kurzy malování na trika s Aptákem na 01-06/2015 - Aladine.cz   

Přehled kurzů na 1. pololetí 2015

ve spolupráci s výtvarnicí Irenou Slavíkovou - Apták.

Začínáme už 31.1.2015.- podrobnosti najdete ZDE

Slyšeli jste už o Aptákovi? O výtvarnici se smyslem pro humor, která se nebere vážně, o doslova stovkách a stovkách triček, které namalovala a o jejím neuvěřitelném umění, kdy je každá kaňka vítána? 

Apták pro nás připravil opět sérii svých skvělých kurzů. Našim cílem je pod vedením zkušené lektorky naučit účastníky základní techniky malby na textil, podělit se s nimi její o tipy, triky, zkušenosti. Každý účastník si odnese dva povedené a plnohodnotné projekty (tričko + tašku/prostírání, šátek, zástěru nebo povlečení  na poštář).

  • Některé kurzy jsme nazvali Retro - kde se vrátíme k těm nejoblíbenějším tématům. Kurzy jsme připravili na základě poptávky našich zákazníků - kterým v uplynulém roce workshopy utekly, nebo je nestihli absolvovat.
  • Novinky 2015 - na rok 2015 Aladine připravil i v textilním tvoření spoustu novinek. Nová témata razítek, nové šablony, nažehlovačky, nové tekuté barvy. Vše podle trendů roku 2015.
  • Ve stylu začky Desigual - luxusní španělská značka postavená na jedinečné grafice. V jejím stylu Vás  chceme naučit nahlížet na naše šablony a razítka a vytvořit luxusní kousky do Vašich šatníků. Pochlubit se však budetet moct tím nejdůležitějším -  budou to vaše vlastní kombinace - nápady - výtvory!
  •  
  • Prázdninový kufr - letní témata s vůni prázdnin v námořnickém i romantickém stylu.

 

 

Kurzy se konají v naší kurzovně na Chodově, Hvožďdanská 3, Praha 4. Vybírat můžete z dopoledních nebo odpoledních termínů:

9.30 - 13.00 nebo 14.00 -17.30.

Pokud kurz ještě není detailně popsaný - ale i tak by Vás zaujal, prosím napiště nám na info@aladine.cz.