+420 601 534 217 info@aladine.cz
Římská 12, Praha 2
CZK
EUR

Kreativní sada na Bullet Journal Tombow , 10 ks

Kreativní sada na Bullet Journal Tombow Creative Study Kit (10 ks)_1
Kreativní sada na Bullet Journal Tombow Creative Study Kit (10 ks)_1
Kreativní sada na Bullet Journal Tombow Creative Study Kit (10 ks)_2
Kreativní sada na Bullet Journal Tombow Creative Study Kit (10 ks)_3
Kreativní sada na Bullet Journal Tombow Creative Study Kit (10 ks)_4
Kreativní sada na Bullet Journal Tombow Creative Study Kit (10 ks)_5
Sada psacích potřeb ideální na psaní a kreslení v diáři, Bullet Journalu, studijních materiálech apod. Obsahuje celkem 10 produktů: 1 kuličkové pero se čtyřmi náplněmi, 4 oboustranné fixy a 4 oboustranné zvýrazňovače.Celý popis
359 Kč s DPH
Na dotaz
Přidat k oblíbeným
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu zdarma.
KódSTUD-SETVýrobceTombowEAN4003198143609

Kreativní sada psacích potřeb, kterou využijete k organizaci času, aktivit a poznámek ve svém diáři, planneru, Bullet Journalu, studijních materiálech nebo při kreativní papírové tvorbě. Najdete v ní popisovače a zvýrazňovače ve sladěných barvách a praktické kuličkové pero se čtyřmi různě barevnými inkousty.

Sada obsahuje:

  • Čtyřbarevné kuličkové pero Tombow Reporter 4 (1 ks). Průhledné modré tělo pera v sobě má čtyři náplně – černou, zelenou, červenou a modrou. Přepínat mezi nimi lze pomocí tlačítek. Díky gumovému úchopu se pohodlně drží a je ideální na psaní krátkých i dlouhých textů, poznámek, popisů apod., které můžete pro přehlednost navzájem odlišovat barvami.
  • Oboustranný zvýrazňovač Tombow MONO Edge (4 ks). V sadě je najdete v růžové, zelené, nebesky modré a zlatožluté barvě. Zvýrazňovače mají na jednom konci tenký kulatý hrot vhodný na psaní poznámek a podtrhávání, na druhém konci je široký seříznutý hrot na zvýrazňování textu. Plastové násadky hrotů zajišťují pohodlné použití s pravítky a šablonami, aniž by došlo k jejich zašpinění. Inkoust je méně krycí, rychleschnoucí a nerozmazává se.
  • Oboustranný fix Tombow TwinTone (4 ks). V sadě je najdete v zelené, růžové, mrkvově oranžové a tyrkysové barvě. Tyto popisovače mají na jednom konci tenký liner o síle 0,3 mm, na druhé straně silnější kulatý fix se šířkou stopy 0,8 mm. Inkoust je na vodní bázi, má sytou barvu, není voděodolný a nepropíjí většinu papírů. Tyto fixy využijete jak na psaní tenkým hrotem, tak na kreslení, ilustrování a vybarvování hrotem větším.

Na zadní straně balení navíc najdete QR kód, pod kterým naleznete návody a tipy na organizaci času a aktivit, plus informace o tom, jak psací potřeby v sadě lze využít.

Výrobky pochází od kvalitní japonské značky Tombow s více než stoletou tradicí.

Popis
Vlastnosti
Typ balenísada
V sadě10 kusů
VýrobceTombow