Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

Kanály na trička s Aptákem i dílna pro malé architekty, Šumperk, 30.9. - 1.10.2016

Kanály na trička s Aptákem i dílna pro malé architekty, Šumperk, 30.9. - 1.10.2016 - Aladine.cz   

POZVÁNKA:

ŠUMPERSKÉ KANÁLY I DÍLNIČKA PRO MALÉ ARCHITEKTY

Dny architektury, 30.9.- 1.10.2016, Šumperk, Hlavní třída

Připojujeme ke Dnům architektury a zveme Vás do Šumperka!

pátek 30.9. - 10.00 - 18.00

sobota 1.10. - 9.30 - 13.00

KANÁLY: Hlavní třída 12, mezi Kozím krámkem a Divadlem Šumperk. "Na kanálu, který je odevšad vidět", dodává Irena Slavíková, výtvarnice kterou znáte také pod uměleckou značkou Apták.

Budeme vytvářet trička a tašky, základem kterých bude obtisk poklopu kanálu s nápisem MĚSTO ŠUMPERK. Takto nachystané tričko si pod vedením Ireny Slavíkové ještě dozdobíte písmenky, razítky, dodáte mu barvy, nebo ho rovnou zacákáte. Každý, jak bude chtít. 

"Obtiskávat kanály na trička není až tak originální nápad. Dělá se to ve velkých metropolích, třeba v Berlíně, či Barceloně", říká o projektu Irena Slavíková. Většinou však jako show jednoho umělce. My jsme chtěli nápad rozvinout a právě pomocí razítek a barev umožnit každému, aby si k němu dodal něco osobního. Navíc Šumperk má na kanálu nápis Město Šumperk a ve spojením s achitektonickým svátkem je tato dílna trefným příspěvkem.

"Tento nápad nosíme v hlavě už dlouho. Kdekoliv cestujeme, prohlížíme kanály... a nevěřili byste, jak je některá města mají krásné!", doplňuje ještě autorka textilní dílny.

Triko: 250,- Kč * Taška - 150,- Kč * Baťůžek 170,- Kč

 

DĚTI: DÍLNA PRO MALÉ ARCHITEKTY aneb postavme si hrad!

StampoArchitekt - hrady pro rytíře, zámky pro princezny na desítky zůsobů. Naše nová razítka, která na Dnech architektury nemohou chybět! To vše pod vedením Magdy Gieslové z Kozího Krámku. Hradby, věžičky, věže, okna, vrata, brány. A nakonec můžete nechat hrad obrůst růžemi, přidat třeba opadanou omítku a do okna vsadit princeznu. Bude romaticky čekat na prince? Vše je jenm na vás. A kdo bude chtít, z obrázku si rovnou vytvoříme 3D stavby.

před Kozím Krámkem, Hlavní třída 12, Šumperk.

 

Těšíme se na setkání!