Výrobci
Workshopy a Akce

 


 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

HAPPY CREA: nové kreativní hrací sady

HAPPY CREA: nové kreativní hrací sady - Aladine.cz   

HAPPY CREA: veselé tvoření

to jsou nové hrací sady od Aladine!

Aladine totiž už dávno není jenom o razítkách:).

Letos připravil pro děti sérii "kouzelných šuplíků". Hravé spojení výtvarné aktivity a nových fixek, pastelek, či nálepek. Vše hezky uklizené v krabičce, která připomíná šuplík:). A pro různé věkové kategorie.

Pro nejmenší: 3D měkkoučké nálepky a návštěva králička

Hlavním hrdnou je králíček. Bydlí na statku a na návštěvu k němu přichází spousta zvířátek. Pěstuje zeleninu, čelí rozmarům počasí. To vše se může odehrávat na 7 příběhových kartičkách. Pevné lakované karty připomínají obrázky z dětských leporel. Jenom ten příběh si děti mohou vytvořit s rodiči sami. A pokaždé znova a pokaždé jinak. Už jste viděli krávu, jak se veze na střeše traktora? Prostor pro učení, ale i humor - obrovská slovní zásoba, spousta souvětí, manipulace a rozvoj jemné motoriky - tak by sady viděli odborníci:). Děti je však vidí, jako zajímavou hračku, kterou mohou brát do ruky stejně často a stejně rádi, jako své obrázkové knížky:)!

 

Křídové malování aneb tekuté voskovky

Naše úúúžasné fixy na okna – nyní s omalovánkami. Omalovánky se fixami dají vybarvit - jsou to tekuté voskovky, sami o sobě jsou zvláštní, když na lesklý papír nanáší barvu. Je to jako malování křídou, jen víc klouže po povrchu....no prostě zábava. A když máme chuť začít znova - obrázek stačí setřít hadříkem. Fixy jsou však hlavně na okna! Zkoušli jste, jaké je to kreslit, či jen tak si psát nápady na okno v pokojíčku? Vše lze snad kdykoliv otřít a po kresbách není ani stopy!

 

POHÁDKOVÝ KOMIKS – Kreativní hrací sada

Pohádkové karty,do kterých se dá razítkovat, malovat a klidně třeba dopisovat drby, které si šeptají královské stáže...:). Razítka a barevné inkousty navodí tu správnou atmosféru a děti vtáhnou do děje. Na každé kartě jsou scenérie z jiné části královského paláce. SKVĚLÝ TIP NA DÁREK!

 

 

3D omalovánky - sestav si safari!

TUTO SADU DĚTI MILUJÍ! Kluci i holky! Spousta zvířátek, které je potřeba vybarvit a sestavit.. jak patří nohy, jak patří ocásek? Zvířátkům je potřeba najít domov a postavit jim safari. Vše je nachystané a bez nůžek a lepidla lze naaranžovat skálu pro lva, i pořádnou bušh pro slona. A hra je připravená. Tak vzhůru na safari!

Převlékací panenky - něco pro holky!

3 panenky, 150 oblečků a 90 diamantů - tak to už je pořádná výbava! Panenky z lakovaného kartonu lze oblékat pomocí přilnavých znovu-nalepovacích nálepek. Oblečky se dají na sebe vrstvit, vzájemně kombinovat. A pro pořádný šmrnc jsou přiožené štrasové kamínky! A a aby holky měly svoje kreace kde předvést - mají přehlídkové molo, spoustu diváků a fotografů:)! Lze ho sestavit bez nůžek a lepidla a show může začít! Je až neuvěřitelné, co vše se může odehrávat v zákulisí....:).

... tak co myslíte, nechce se Vám pustit do hraní:).